REKLAMA

Lewin Kłodzki: złodzieje ukradli BMW

Lewin Kł. Złodziej ukradł BMW

Lewin Kłodzki: Skradziono samochód. Policja prosi o pomoc

Lewin Kłodzki. Policjanci proszą o kontakt osoby, które widziały zdarzenie, mają informacje, które mogą przyczynić się do odzyskania skradzionego samochodu, ustalenia sprawców przestępstwa lub dysponują zapisem z kamery samochodowej. Komisariat Policji w Kudowie-Zdroju prowadzi dochodzenie w sprawie kradzieży samochodu marki BMW E60 sedan. Pojazd jest w kolorze czarny metalik (rejestracja zaczynająca się od DKL).

Do kradzieży doszło w Jeleniowie, w gminie Lewin Kłodzki. Jeeśli posiadasz nagranie z kamery samochodowej z 6 grudnia około godziny 14.45 na drodze od Kudowy-Zdroju do Wrocławia, pomóż w odzyskaniu auta. Nagranie można przesłać na adres e-mail: dyzurny.kp-kudowa-zdroj@klodzko.wr.policja.gov.pl lub skontaktować się z Komisariatem Policji Kudowie-Zdroju: 47 87 52522.

 

Przeczytaj o tragicznym pożarze w Złotym Stoku

Sprawdź przebieg wypadku w Międzygórzu

Przeczytaj o śmiertelnym wypadku w Dusznikach-Zdrój

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Lewin Kłodzki: złodzieje ukradli BMW

Fot. Redakcja

Szalejów Górny: Na drodze między Szalejowem Górnym, a Polanicą-Zdrój doszło do wypadku. Jedna osoba jest ranna

Fot. Nadesłane

Wambierzyce: W przeciągu miesiąca, aż trzy daniele zostały zagryzione przez psy na terenie skansenu. Uwaga, zdjęcia dla osób o mocnych nerwach

Fot. KPP Kłodzko

Uderzył butelką nastolatka, bo ten nie dał mu papierosów. Co grozi napastnikowi, który zaatakował 15-latka?

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×