REKLAMA

Koronawirus Kłodzko: zachorowania w ciągu ostatniej doby. Stan na 23 listopada

Koronawirus Kłodzko i powiat kłodzki

Koronawirus Kłodzko: ile osób dziś zachorowało, ile zmarło, a ile przebywa w szpitalu?

Koronawirus Kłodzko: Ile osób jest na kwarantannie?

Koronawirus Kłodzko: Ilu mieszkańców zmarło?

Koronawirus Kłodzko i powiat kłodzki. Nowe zachorowania w ciągu ostatnich 24 godzin. Sprawdź ile osób zachorowało 23 listopada.

Koronawirus Kłodzko: 23 listopada

Koronawirus Kłodzko i powiat kłodzki. Nowe zachorowania w ciągu ostatnich 24 godzin. Sprawdź ile osób zachorowało 23 listopada. Na szczęście dziś nie odnotowano zgonów. Koronawirus Kłodzko. Koronawirus Nowa Ruda. Koronawirus Kudowa-Zdrój. Koronawirus Polanica-Zdrój. Koronawirus Duszniki-Zdrój. Koronawirus Bystrzyca Kłodzka. Koronawirus Lądek-Zdrój. Koronawirus Międzylesie. Koronawirus Radków. Koronawirus Stronie Śląskie. Koronawirus Szczytna. Koronawirus Lewin Kłodzki - Sprawdź najnowsze dane z Twojej okolicy.

 

Województwo Dolnośląskie - stan na 23 listopada

Przez ostatnie 24 godziny odnotowano 1035 nowych przypadków zakażenia koronawirusem na Dolnym Śląsku. To o 30 więcej niż wczoraj (22 listopada). Nowo zdiagnozowane osoby pochodzą praktycznie ze wszystkich części województwa dolnośląskiego. W sumie obecnie zakażonych koronawirusem w województwie dolnośląskim jest 63 266 osób. W szpitalach walczy o powrót do zdrowia 1623 chorych na koronawirusa. Ciągle wśród nas jest więcej osób chorych, niż ozdrowieńców. Do tej pory wyleczono z koronawirusa 35 525 osoby. Na kwarantannie przebywają 42 413 osoby.

 

Koronawirus Kłodzko i powiat kłodzki - stan na 23 listopada

W ciągu ostatniej doby nikt nie zmarł. Ciągle 68 zarażonych walczy o życie w szpitalu, a 1862 osoby są chore. Od początku pandemii w powiecie kłodzkim zmarło 29 osób, a wyleczyło się 1134. Przez ostatnią dobę w powiecie kłodzkim zachorowało 190 osób. Z koronawirusa wyleczyły się 43 osoby. Najwięcej obecnie chorych w powiecie kłodzkim jest w Kłodzku (426), a najmniej w gminie Lewin Kłodzki (7).

 

Koronawirus Kłodzko

W Kłodzku zakażonych koronawirusem jest 426 osób, a z zakazem opuszczania domu 436. Wykryto 37 nowych chorych. Wyzdrowiało 10 osób. 13 listopada zmarła tu jedna osoba.

 

Koronawirus Gmina Kłodzko

W Gminie Kłodzko zakażonych koronawirusem jest 239 osób, a z zakazem opuszczania domu 276. Wykryto 24 nowych chorych. Wyzdrowiało 5 osób.

 

Koronawirus Nowa Ruda

W Nowej Rudzie zakażonych koronawirusem jest 294 osób, a z zakazem opuszczania domu 325. Wykryto 66 nowych chorych. Nikt nie wyzdrowiał. 9 listopada zmarła jedna osoba.

 

Koronawirus Gmina Nowa Ruda

W Gminie Nowa Ruda zakażonych koronawirusem są 102 osoby, a z zakazem opuszczania domu 180. Wykryto 6 nowych chorych. Nikt nie wyzdrowiał. Tu 3 listopada zmarła jedna osoba.

 

Koronawirus Kudowa-Zdrój

W Kudowie-Zdrój zakażonych koronawirusem jest 80 osób, a z zakazem opuszczania domu 113. Wykryto 3 nowych chorych. Nikt nie wyzdrowiał.

 

Koronawirus Polanica-Zdrój

W Polanicy-Zdrój zakażonych koronawirusem jest 90 osób, a z zakazem opuszczania domu 111. Wykryto 4 chorych. Wyzdrowiały 24 osoby.

 

Koronawirus Duszniki-Zdrój

W Dusznikach-Zdrój zakażonych koronawirusem jest 148 osób, a zakazem opuszczania domu 169. Wykryto 4 nowych chorych. Nikt nie wyzdrowiał.

 

Koronawirus miasto i gmina Bystrzyca Kłodzka

W mieście i gminie Bystrzyca Kłodzka zakażonych koronawirusem jest 167 osób, a zakazem opuszczania domu 242. Wykryto 24 nowych chorych. Nikt nie wyzdrowiał. 13 listopada zmarły tutaj 2 osoby. 18 listopada zmarła jedna osoba.

 

Koronawirus miasto i gmina Lądek-Zdrój

W mieście i gminie Lądek-Zdrój zakażonych koronawirusem jest 60 osób, a z zakazem opuszczania domu 67. Zachorowały 4 osoby. 1 osoba wyzdrowiała.

 

Koronawirus miasto i gmina Międzylesie

W mieście i gminie Międzylesie zakażonych koronawirusem jest 39 osób a z zakazem opuszczania domu 119. 4 osoby zachorowały. 3 osoby wyzdrowiały.

 

Koronawirus miasto i gmina Radków

W mieście i gminie Radków zakażonych koronawirusem jest 79 osób, a z zakazem opuszczania domu 143. Wykryto tu dzisiaj 8 nowych chorych. Nikt nie wyzdrowiał. Tu 11 listopada zmarła jedna osoba. 18 listopada także zmarła jedna osoba.

 

Koronawirus miasto i gmina Stronie Śląskie

W mieście i gminie Stronie Śląskie zakażonych koronawirusem jest 41 osób, a z zakazem opuszczania domu 52. Wykryto 2 nowych chorych. Nikt nie wyzdrowiał.

 

Koronawirus miasto i gmina Szczytna

W mieście i gminie Szczytna zakażonych koronawirusem jest 90 osób, a z zakazem opuszczania domu 98. Wykryto 4 nowych chorych. Nikt nie wyzdrowiał.

 

Koronawirus miasto i gmina Lewin Kłodzki

W gminie Lewin Kłodzki zakażonych koronawirusem jest 7 osób, a z zakazem opuszczania domu 13. Nikt nie zachorował i nikt dziś nie wyzdrowiał.

 

Sprawdź, ile osób zachorowało 22 listopada

Sprawdź, ile osób zachorowało 21 listopada

Sprawdź, ile osób zachorowało 20 listopada

Sprawdź, ile osób zachorowało 19 listopada

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (1): Koronawirus Kłodzko: zachorowania w ciągu ostatniej doby. Stan na 23 listopada

Obrazek użytkownika Kudowianka
  • Kudowianka
  • 27-11-2020

Dostęp do informacji na temat źródeł zakażeń koronawirusem to MOJE PRAWO a nie akt łaski rządu czy sanepidu!

Fot. MM

Samochód uderzył w drzewo. Co stało się dokładnie?

Fot. Urząd Miasta w Kudowie-Zdroju

Kudowa-Zdrój: Mur w Stawie Zdrojowym będzie trzeba zburzyć i wykonać od nowa. Dlaczego? VIDEO

Fot. FB/Jacek Hecht

Radni postulują o budowę nowego szpitala w Kłodzku. Czy jest na to szansa?

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×