REKLAMA

Kłodzko: pożar auta

Samochód palił się na ulicy Nowy Świat w Kłodzku

Duży ogień i jeszcze większe kłęby dymy. Nad ranem w płonieniach stanął zaparkowana przy ul. Nowy Świat w Kłodzku Toyota Yaris. - Zgłoszenie odebraliśmy w piątek, 20 listopada, o godz. 4.05 – informuje Wioletta Martuszewska, rzecznik prasowa policji w Kłodzku.

- Prawdopodobnie przyczyną pożaru samochodu w Kłodzku było zwarcie instalacji elektrycznej – dodaje oficer prasowa. W akacji gaśniczej wzięły udział trzy zastępy straży pożarnej. Ogień gaszono ciężką pianą - Auto spaliło się doszczętnie. Oprócz tego nadpalone zastało drzewo i słup telekomunikacyjny – informuje kapitan Bartosz Zdęga, oficer prasowy komendanta powiatowego PSP w Kłodzku.

 

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (1): Kłodzko: pożar auta

Obrazek użytkownika Chyba grasuje podpalacz
  • Chyba grasuje p...
  • 20-11-2020

Kilka dni temu spaliło się auto na Dąbrówki to nie może być przypadek

Fot. FB/Tomasz Kiliński

Kopalnia w Nowej Rudzie znów zaprasza turystów już od 1 grudnia

Strajk Kobiet Kłodzko: Radni powiatu kłodzkiego i starosta Maciej Awiżeń odpowiedzieli na oświadczenie Krystyny Śliwińskiej. Samorządowcy są oburzeni.

Radna powiatu kłodzkiego z ramienia Prawa i Sprawiedliwości, Krystyna Śliwińska wydała oświadczenie, w którym krytykuje protesty przeprowadzone w ramach Strajku Kobiet. Jest odpowiedź od radnych i starosty.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×