REKLAMA

Gmina Kłodzko: kobieta straciła prawko

Gmina Kłodzko: kobieta jechała z prędkością 105 km/h

Gmina Kłodzko: kobieta jechała z prędkością 105 km/h

Gmina Kłodzko: policjanci zatrzymali kierującą samochodem osobowym. Powodem kontroli było przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym przez 39-latkę, która kierowała samochodem osobowym. Kobieta jechała pojazdem w obszarze zabudowanym przez Gminę Kłodzko z prędkością 105 km/h. W związku z przekroczeniem dopuszczalnej prędkości w obszarze zabudowanym powyżej 50 km/, kierująca utraciła prawo jazdy na 3 miesiące, otrzymała 10 punktów karnych oraz została ukarany mandatem.

 

 

Gmina Kłodzko: tydzień temu podobne zdarzenie

W ubiegłą sobotę na terenie Gminy Kłodzko funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego w Kłodzku zatrzymali kierującego samochodem osobowym. Powodem kontroli było przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym przez 28-latka, który kierował samochodem osobowym. Mężczyzna jechał samochodem osobowym w obszarze zabudowanym z prędkością 105 km/h . Stracił prawo jazdy na 3 miesiące, otrzymał 10 punktów karnych oraz został ukarany mandatem.

 

 

Kiedy stracisz prawko

Przypominamy, że kierowca, który przekroczy prędkość w obszarze zabudowanym o co najmniej 50 km/h straci prawo jazdy na okres 3 miesięcy. Jeżeli, pomimo utraty prawa jazdy, taka osoba będzie nadal poruszała się samochodem i zostanie zatrzymana przez policję, okres zatrzymania prawa jazdy wydłuży się do 6 miesięcy.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Gmina Kłodzko: kobieta straciła prawko

Fot. Zieleniec Ski Arena

Ośrodki narciarskie w Powiecie Kłodzkim informują o swoich decyzjach wobec dalszych obostrzeń.

Fot. Antoni Kuczek Dolny-slask.org.pl

Bystrzyca Kłodzka: W centrum zdrowia trwają szczepienia. Kiedy przyjdzie kolej na seniorów?

Fot. OSP KSRG Nowa Ruda - Słupiec

Nowa Ruda: Strażacy zabezpieczyli osuwającą się skarpę na ulicy Cmentarnej.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×