REKLAMA

Bystrzyca Kłodzka. Groził policjantom śmiercią

Bystrzyca Kłodzka. Interwencja mogła zakończyć się tragicznie

Bystrzyca Kłodzka. Uciekał przed policjantami. Później zaczął się agresywnie zachowywać. Co zrobił?

Bystrzyca Kłodzka. Kilka dni temu na terenie jednej z miejscowości powiatu kłodzkiego dyżurny Komisariatu Policji w Bystrzycy Kłodzkiej otrzymał zgłoszenie o samochodzie pozostawionym przy rowie. Auto częściowo blokowało przejazd. Policjanci we wskazanym miejscu zauważyli samochód osobowy, a w nim śpiącego kierowcę. Mężczyzna na widok policjantów chciał uciekać, ale mundurowi uniemożliwili mu to. Wówczas mężczyzna, od którego czuć było alkohol, zaczął się agresywnie zachowywać. Kopał policjantów. Jednego z nich odpychał i szarpał za mundur. W trakcie interwencji znieważał funkcjonariuszy i wypowiadał groźby pozbawienia życia w ich kierunku. Agresor został zatrzymany. Trafił do policyjnego aresztu. Mężczyzna po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty. Dotyczą one kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości, naruszenia nietykalności cielesnej policjantów, kierowania gróźb karalnych oraz znieważenia funkcjonariuszy. Teraz grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 

Dowiedz się, jak doszło do pożaru tira na Podzamku

Przeczytaj o znalezionych przez policjnatów narkotykach w lodówce

Zobacz, jak doszło do śmiertelnego wypadku w Kłodzku

 

 

 

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Bystrzyca Kłodzka. Groził policjantom śmiercią

Powiat Kłodzki: Podsumowujemy najważniejsze informacje o szczepieniach. Ile osób z Powiatu Kłodzkiego udało się zaszczepić do połowy stycznia? Sprawdź dane.

Polanica-Zdrój: Funkcjonariusze policji ścigali młodego mężczyznę, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej.

Powiat Kłodzki: Zachęcamy do udziału w badaniu . Czy jesteś zadowolony z życia w swojej miejscowości?

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×