REKLAMA

Posprzątają Góry Sowie

Już po raz czwarty jutro (sobota, 26 września) na zakończenie letniego sezonu turystycznego sprzątany będą Góry Sowie. W sprzątaniu może wziąć udział każdy. Zbiórka planowana jest na godzinę 10.00. Uczestnicy wejdą od 4 stron i spotykają się: na parkingu na Przełęczy Jugowskiej, na parkingu na Przełęczy Walimskiej, przy schronisku Orzeł od Przełęczy Sokolej oraz przy byłej Bacówce pod nartostradą od Potoczka. Organizatorzy zapewniają rękawiczki i worki na śmieci, które będzie można zostawiać w umówionych miejscach. Na koniec wszyscy spotykają się na szczycie Wielkiej Sowy, gdzie na uczestników będzie czekać ognisko z kiełbaskami i kubkiem ciepłej herbaty. Organizatorami są: Nadleśnictwo Świdnica, Nadleśnictwo Wałbrzych, Pieszyce - miasto w Górach Sowich, Wielka Sowa, Nadleśnictwo Jugów oraz Stowarzyszenie „Pasjonat”.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Posprzątają Góry Sowie

Fot. Pixabay

Mamy 406 nowych przypadków zakażenia koronawirusem na Dolnym Śląsku. Nowo zdiagnozowane osoby pochodzą z Wrocławia, Wałbrzycha i Legnicy oraz powiatów: bolesławieckiego, dzierżoniowskiego, głogowskiego, górowskiego, kamiennogórskiego, kłodzkiego, legnickiego, lubańskiego, lubińskiego, milickiego, oławskiego, oleśnickiego, polkowickiego, średzkiego, strzelińskiego, trzebnickiego, wałbrzyskiego, wrocławskiego, ząbkowickiego i zgorzeleckiego.

W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem w województwie dolnośląskim: 9810.

Fot. Starostwo Powiatowe w Kłodzku

W kłodzkim szpitalu pojawiły się trzy nowoczesne kabiny służące do dezynfekcji osób - tzw. kabiny dekontaminacyjne. Kabiny będą od teraz dodatkowym zabezpieczeniem na oddziałach: buforowym, neurologicznym oraz wewnętrznym. Dezynfekcja w kabinie odbywa za pomocą rozpylanego środka przeciw COVID-19, tworzącego drobną mgłę, oraz umieszczanej na podłodze maty dezynfekcyjnej.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×