REKLAMA

Pieniądze z KLUBU

Rządowy program KLUB wspiera małe i średnie kluby sportowe.

Projekt cieszy się dużym zainteresowaniem. Dotacje przyznawane na zajęcia sportowe dzieci i młodzież do 18 roku życia. Dofinansowaniem objęte są: zakup sprzętu sportowego, organizacja obozu oraz wynagrodzenie trenerów. W 2016 roku Ministerstwo Sportu i Turystyki przeznaczyło na KLUB 24 mln zł. Pozwoliło to wesprzeć ponad 2 tys. klubów. W roku 2017 kwota ta wzrosła do ponad 37 mln zł, co pozwoliło na dofinansowanie działalności 3,3 tys. klubów, a w tym roku na rządowy program przeznaczono 40 mln zł.
Te kluby dostały dotacje:
UKS Znicz Kłodzko – 15 tys. zł
UKS Szczytnik Szczytna – 15 tys. zł
MKS Taekwon-do Bystrzyca Kłodzka – 10 tys. zł
Orlęta Krosnowice – 15 tys. zł
Odrodzenie Szalejów Dolny – 10 tys. zł
Zamek Gorzanów – 10 tys. zł
UKS Śnieżnik Stronie Śląskie – 10 tys. zł
UKS Orlica – 15 tys. zł
UKS Kudowa-Zdrój – 15 tys. zł
Włókniarz Kudowa-Zdrój – 10 tys. zł
UKS Lewin -15 tys. zł
Piast Nowa Ruda – 15 tys. zł
Akademia Piłki Nożnej Nowa Ruda – 10 tys. zł
UKS Giecek Radków – 10 tys. zł

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Pieniądze z KLUBU

Za chwilę wybierzemy europosłów. Na Dolnym Śląsku i Opolszczyźnie, czyli w okręgu numer 12, o sześć mandatów walczy 60 kandydatów. Sprawdziliśmy, jakie profity czerpać będą ci, którzy wygrają. Jedno jest pewne to mandat na bogato.

foto: użyczone

Zabytek Zadbany to ogólnopolski konkurs organizowany przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Generalnego Konserwatora Zabytków. W tegorocznej edycji jury przyznało 7 nagród i 14 wyróżnień. W kategorii architektura i budownictwo drewniane wyróżnienie zdobył dusznicki młyn papierniczy.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×