REKLAMA

Okradł dom

Zatrzymali podejrzanego o kradzież z włamaniem do budynku jednorodzinnego

Policjanci z Kłodzka zatrzymali podejrzanego o kradzież z włamaniem. Mężczyzna wykorzystując nieobecność właścicieli włamał się do jednorodzinnego domu na terenie Gminy Kłodzko. Jego łupem padły zbiory kolekcjonerskie znaczków i monet, biżuteria, obrazy, części samochodowe oraz inne przedmioty będące na wyposażeniu domu. Teraz podejrzanemu grozi kara pozbawienia wolności nawet do 15 lat.

Do kradzieży z włamaniem doszło kilka tygodni temu na terenie Gminy Kłodzko. Sprawca wykorzystując nieobecność domowników włamał się do budynku skąd dokonał kradzieży zbiorów kolekcjonerskich znaczków i monet, biżuterii, obrazów, części samochodowych oraz innych przedmiotów będących na wyposażeniu domu. Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego kłodzkiej komendy zajmujący się sprawą w wyniku pracy operacyjnej ustalili i zatrzymali podejrzanego o kradzież z włamaniem. Sprawcą okazał się 26-letni mieszkaniec powiatu kłodzkiego, który zaraz po dokonanym przestępstwie swój łup schował w mieszkaniu znajomego. Policjanci w wyniku przeprowadzonych czynności odzyskali skradzione mienie wartości kilku tysięcy złotych.
Wczoraj podejrzany usłyszał zarzuty przestępstwa kradzieży z włamaniem, do których się przyznał. Okazało się, że 26-letek dopuścił się włamania w warunkach powrotu do przestępstwa. Teraz mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności nawet do 15 lat.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Okradł dom

Każda pliszka swój ogonek chwali. Nie inaczej zachowują się politycy i samorządowcy. Dlatego każdy sukces, a nawet pseudosukces ma tylu ojców i matek...

To już pewne. Reaktywują linię.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×