REKLAMA

Wiata wróciła

O braku wiaty na kłodzkim przystanku pisaliśmy dwukrotnie. Opłaciło się

W końcu jest. Problem zgłosili nam czytelnicy pod koniec listopada ubiegłego roku. Słusznie zauważyli, że przy okazji budowy ronda i remontu jezdni oraz chodnika, nie pomyślano o wymianie wiaty. W połowie grudnia urzędnicy z kłodzkiego magistratu zapewniali nas, że nowa wiata stanie na przystanku przy ul. Kościuszki lada dzień. Okazało się, że lada dzień oznacza w stolicy powiatu tyle samo co 7 długich tygodni. Tyle dobrego, że przy okazji montażu nowej wiaty przy ul. Kościuszki (powyżej targowiska) zamontowano także wiatę na przystanku obok Banku Zachodniego.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (2): Wiata wróciła

Obrazek użytkownika lol
  • lol
  • 17-02-2018

Tylko koło Banku Zachodniego postawili po z lej stronie przystanku .
Obrazek użytkownika Leciola
  • Leciola
  • 17-02-2018

Drugi jest na przystanku kolo domu Partii targ
Obrazek użytkownika Leciola
  • Leciola
  • 17-02-2018

Drugi jest na przystanku kolo domu Partii targ

100 tys. zł przekaże gmina wiejska Kłodzko powiatowi na remont drogi Starków – Krosnowice.

Co wiesz o Czechach? Czy znasz wystarczająco dobrze Polskę? Weź udział w II Konkursie Wiedzy o Polsce i Czechach. Już 8 października w Nowej Rudzie.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×