REKLAMA

Ujawnili tytoń bez akcyzy

Policjanci z Bystrzycy Kłodzkiej zatrzymali mieszkankę powiatu kłodzkiego, podejrzewaną o przechowywanie tytoniu bez polskich znaków akcyzowych

Do zdarzenia doszło w piątek rano na terenie gminy Bystrzyca Kłodzka Funkcjonariusze w wyniku pracy operacyjnej ustalili, że na terenie jednej z posesji w powiecie kłodzkim może się znajdować kontrabanda .

Po wejściu do mieszkania funkcjonariusze znaleźli worek zawierający tytoń bez znaków akcyzy o wadze 14,3 kg.Do wyjaśnienia została zatrzymana 34 letnia mieszkanka powiatu kłodzkiego, z którą przeprowadzono czynności służbowe w związku z przechowywaniem wyrobów akcyzowych nieoznaczonych znakami akcyzy. Okoliczności sprawy ustalają funkcjonariusze w ramach prowadzonego postępowania. Wszystko wskazuje, że teraz o dalszym losie kobiety zdecyduje sąd. Przypomnijmy, że posiadanie oraz wprowadzanie do obrotu wyrobów, które powinny być oznaczone polskimi skarbowymi znakami akcyzy, grozi wysoka grzywna, a nawet kara pozbawienia wolności do lat 3. Dalsze postępowanie w tej sprawie prowadzić będzie Dolnośląski Urząd Celno-Skarbowy we Wrocławiu.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Ujawnili tytoń bez akcyzy

Samorząd województwa dolnośląskiego zaapelował do premiera Mateusza Morawieckiego o odpowiednie zaprojektowanie trasy S8, tak by w przyszłości możliwe było poprowadzenie od niej odnogi w kierunku Świdnicy, Wałbrzycha oraz węzła z budowaną drogą S3 w Bolkowie.

Z wyborczej walki o reelekcję w ostatniej chwili wycofał się Marek Szpanier, burmistrz Szczytnej.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×