REKLAMA

Szósty zgon w powiecie z powodu COVID-19

Mieszkaniec Kłodzka zmarł na koronawirusa.

Do sześciu wzrosła liczba zgonów spowodowanych zakażeniem SARS-CoV-2 w naszym powiecie.

Pierwszą śmiertelna ofiara koronawirusa w powiecie kłodzkim był mieszkaniec Lewina Kłodzkiego, który umarł w szpitalu w Polanicy-Zdroju 3 kwietnia. Drugą - mieszkaniec Stronia Śląskiego, który zmarł na oddziale zakaźnym 1 maja. Trzecią - mieszkaniec Kłodzka, przebywający na kwarantannie, który został przewieziony do szpitala zakaźnego we Wrocławiu i tam zmarł 4 maja. Czwartą - mieszkaniec Kłodzka, który przebywał w szpitalu zakaźnym i odszedł 11 maja. Wiadomość o piątej ofierze nadeszła 22 maja, kiedy starosta Maciej Awiżeń poinformował o zgonie osoby z Radkowa.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Szósty zgon w powiecie z powodu COVID-19

Fot. Gmina Kłodzko

W ramach konkursu Odnowa Dolnośląskiej Wsi gmina Kłodzko otrzymała dofinansowanie na wyposażenie Biblioteki Publicznej w Wojborzu oraz zagospodarowanie skweru przed budynkiem, poprawiające warunki życia i aktywizujące mieszkańców. Całkowita wartość projektu wynosi 60 tys. zł z czego połowa to dofinansowanie.

fot. Internet

Ponad promil alkoholu w organizmie miał mężczyzna, który kierował samochodem osobowym w Stroniu Śląskim

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×