REKLAMA

Pożoga w Złotnie

/fot. P.Ziemacki

/fot. P.Ziemacki

/fot. P.Ziemacki

/fot. P.Ziemacki

W Złotnie palił się budynek mieszkalny po byłej szkole

W środę, 4 stycznia, w Złotnie doszło do pożaru budynku wielorodzinnego po byłej szkole podstawowej. Zgłoszenie na straż pożarną wpłynęło około 22.

W akcji ratowniczo-gaśniczej wzięło udział co najmniej 10 pojazdów pożarniczych, w tym czteroosiowa Scania z jednostki w Bystrzycy Kłodzkiej. Działania straży pożarnej trwały jeszcze rano następnego dnia.

Spaleniu uległ głównie strych. Za najbardziej prawdopodobną przyczynę zdarzenia straż pożarna podaje zwarcie instalacji elektrycznej.

PZ

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (1): Pożoga w Złotnie

Obrazek użytkownika Właściciel lokalu
  • Właściciel lokalu
  • 07-01-2017

Z orzekaniem przyczyny pożaru poczekalabym do oświadczenia ze strony prokuratury. Należy pamiętać o tym iz straż tego samego dnia od godziny 6 rano podejmowała działania związane z gaszeniem sadzy w kominie. Poczym po zostawieniu lokatorów za kilka godzin wybucha pożar. Dziwny zbieg okoliczności....

Centrum Zdrowia w Bystrzycy

Mieszkaniec Bystrzycy napisał skargę do Narodowego Funduszu Zdrowia. Sprawa jest badana.

Zwolnieni z pracy funkcjonariusze mówią: jesteśmy niewinni i czekają na proces, który nie może ruszyć.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×