REKLAMA

Piasek w KOK-u

foto: Wikipedia

Andrzej Piaseczny wystąpi w Kłodzku. Tym razem w programie kameralnym.

Po nieudanej, z powodu koranawirusa, wiośnie, jesień zapowiada się przebojowo. Już 11 października w Kłodzkim Ośrodku Kultury wystąpi Andrzej Piaseczny. Można kupować bilety na kameralny występ piosenkarza. Kosztują 120 i 115 zł. Piasek w latach 1992–1997 był wokalistą zespołu Mafia, z którym wydał trzy albumy. W 1998 roku rozpoczął karierę solową. Wydał już dziewięć albumów. Był tez kapitanem jednej z drużyn w programie „Bitwa na głosy” i trenerem w kilku edycjach „The Voice of Poland”.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Piasek w KOK-u

Fot. Pixabay

Mamy 406 nowych przypadków zakażenia koronawirusem na Dolnym Śląsku. Nowo zdiagnozowane osoby pochodzą z Wrocławia, Wałbrzycha i Legnicy oraz powiatów: bolesławieckiego, dzierżoniowskiego, głogowskiego, górowskiego, kamiennogórskiego, kłodzkiego, legnickiego, lubańskiego, lubińskiego, milickiego, oławskiego, oleśnickiego, polkowickiego, średzkiego, strzelińskiego, trzebnickiego, wałbrzyskiego, wrocławskiego, ząbkowickiego i zgorzeleckiego.

W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem w województwie dolnośląskim: 9810.

Fot. Starostwo Powiatowe w Kłodzku

W kłodzkim szpitalu pojawiły się trzy nowoczesne kabiny służące do dezynfekcji osób - tzw. kabiny dekontaminacyjne. Kabiny będą od teraz dodatkowym zabezpieczeniem na oddziałach: buforowym, neurologicznym oraz wewnętrznym. Dezynfekcja w kabinie odbywa za pomocą rozpylanego środka przeciw COVID-19, tworzącego drobną mgłę, oraz umieszczanej na podłodze maty dezynfekcyjnej.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×