REKLAMA

Kawał estakady!

Drogowcy budujący obwodnicę Kłodzka, właśnie zakończyli budowę estakady.

12 czerwca została zakończona wielomiesięczna operacja nasuwania na podpory, najdłuższej estakady obwodnicy Kłodzka.

 

Więcej w najnowszym numerze Gazety Kłodzkiej

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (2): Kawał estakady!

Obrazek użytkownika Marietta
  • Marietta
  • 22-06-2017

Jedyną zasługą senatora PiS jest na pewno to, że nie popierał wniosku o wstrzymanie budowy obwodnicy. Ale czy senator nie należy przypadkiem do stowarzyszenia inicjującego wstrzymanie budowy obwodnicy???
Obrazek użytkownika Kulosek
  • Kulosek
  • 22-06-2017

Nie tylko , PIS na dużo już zasług w krótkim czasie i wielkie uznanie , poparcie ogromne , nie wpuści kozich s , a liderzy po prostu wymarzeni !

Ulatniający się gaz może być zabójczy, dlatego należy być szczególnie ostrożnym przy jego używaniu. Lokatorzy jednego z budynków w miejscowości Ławica najedli się sporo strachu, kiedy okazało się, że z jednego z mieszkań ulatnia się gaz.

Czasopismo Wspólnota opublikowało ranking sfeminizowania samorządów. Pod lupę wzięto gminy, powiaty i województwa. Jeśli w jakimś samorządzie rządzą wyłącznie panie, przyznano mu 100 punktów (%), ale takich babskich rzeczpospolitych nie było. Za to 40 gmin i 7 powiatów otrzymało wskaźnik 0 procent, co oznacza zerowy udział pań w lokalnych rządach.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×