REKLAMA

Duszniki-Zdrój. Zniszczyli donice z kwiatami na moście

Kwiaty w donicach zdobiące most zostały poprzewracane

Fot. FB/Burmistrz Duszniki-Zdrój

Duszniki-Zdrój. W mieście doszło do kolejnego aktu wandalizmu. Tym razem ktoś zniszczył donice z kwiatami na moście przy Placu Warszawy. - Jeżeli ktoś wie więcej o tym incydencie, prosimy o kontakt albo z Urzędem, albo najbliższą jednostką policji. Jednocześnie proszę wszystkich - jeżeli widzicie, że ktoś niszczy nasze mienie - nie bójcie się i zgłaszajcie na numer alarmowy policji (można to zrobić anonimowo) - apeluje Piotr Lewandowski, burmistrz Dusznik-Zdroju.

MIeszkańcy nie kryją rozgoryczenia z powodu tego co dzieje się w mieście i zadają burmistrzowi pytania w mediach społecznościowych: gdzie jest policja, gdzie jest monitorging?

Wandale zniszczyli wieżę

To nie pierwsze zniszczenia, do jakich miało miejsce w Dusznikach. 14 lipca wandale zniszczyli Wieżę Widokową na Orlicy. Niebieskim sprayem zostały wymalowane na niej napisy w języku czeskim. Wówczas sprawa została zgłoszona na polskiej i czeskiej policji. Więcej o dewastacji wieży przeczytasz TUTAJ

 

CZYTAJ TAKŻE:

<<Ogromny pożar samochodu w wojborzu. Zobacz, co się wydarzyło>>

<<Zagraj w serialu Netflixa. Wiemy kogo dokładnie potrzebują>>

<<Gwiazdy w Nowej Rudzie! Obejrzyj film i dowiedz się co dzieje się w miasteczku>>

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Duszniki-Zdrój. Zniszczyli donice z kwiatami na moście

Kobiecym Okiem: Letnie wydanie naszego magazynu cieszy się dużym zainteresowaniem. Już teraz możesz obejrzeć go w wersji cyfrowej.

W Kłodzku powstała dyskoteka. Dziś nastąpi jej otwarcie. Jak wygląda?

Fot. Canva

Kłodzko: Wczoraj przed północą, dzięki wzorowej obywatelskiej interwencji, zatrzymano kobietę, która “na podwójnym gazie” jechała po alkohol.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×