REKLAMA

Zatrzymany za kradzież z włamaniem

Sprawca pod osłoną nocy włamał się do garażu i z pomieszczenia ukradł elektronarzędzia

Myślał, że sprawa przycichnie i nikt się nie dowie o włamaniu. Policjanci z Bystrzycy Kł. zatrzymali 31- letniego mężczyznę, który włamał się do grażu i ukradł elektronarzędzia wartości 950 złotych. Za kradzież z włamaniem grozi kara pozbawiania wolności nawet do 10 lat...

Do włamania doszło w grudniu ubiegłego roku na terenie Gminy Międzylesie. Jak ustalili policjanci sprawca pod osłoną nocy włamał się do garażu i z pomieszczenia ukradł elektronarzędzia wartości 950 zł. W wyniku pracy operacyjnej oraz zgromadzonego materiału funkcjonariusze wytypowali sprawcę włamania. Okazał się nim 31-letni mieszkaniec powiatu kłodzkiego.

Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzuty przestępstwa kradzieży z włamaniem. Okazało się, że podejrzany był już karany za podobne przestępstwo. Teraz 31 -latek odpowie za kradzież z włamaniem, za co grozi kara pozbawienia wolności do lat 10.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (2): Zatrzymany za kradzież z włamaniem

Obrazek użytkownika Miś
  • Miś
  • 18-02-2018

Dziwne, bo jak mi się włamali i wynieśli sprzętu na ponad tys zł, to pan policjant był zdziwiony, że w ogóle to zgłaszam. Panie i co my mamy zrobić? Mało tego, włamywacz zgubił latarkę. Pan policjant tylko się uśmiechnął na pytanie o możliwość zdjęcia odcisków palców. Kazał ją sobie zabrać na pamiątkę. Tak jest tylko w kłodzku, czy w całej Polsce?
Obrazek użytkownika Takie tam
  • Takie tam
  • 18-02-2018

Jak się nie wymaga tylko uśmiechy , i ordery rozdaje to tak jest by nikomu nie zaszkodzić , Jak w Gdańsku z Amber

14 czerwca rozpoczną się Dni Stronia Śląskiego. Najpierw będzie wręczenie Odznaki Honorowej za Zasługi Dla Gminy Stronie Śląskie, a później będzie zabawa.

Za pobicie został skazany na 8 miesięcy pozbawienia wolności. W marcu Sąd penitencjarny wyraził zgodę, aby karę odbywał w ramach dozoru elektronicznego. Tylko czy z więzienną bransoletą może chodzi na piwo do restauracji?

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×