REKLAMA

Wyjazd do Anglii z Promedica24

Na rynku brytyjskim od dłuższego już czasu trwa ożywiona dyskusja, dotycząca zapewnienia profesjonalnej opieki i godnych warunków życia osobom starszym

Rozwój medycyny oraz profilaktyka prozdrowotna, wpłynęły na wydłużenie wieku emerytalnego, w związku z czym okres niesamodzielności osób starszych stał się również znacznie dłuższy. Brytyjczycy muszą podjąć decyzję, jak najlepiej zaopiekować się seniorami, którzy potrzebują pomocy i wsparcia na co dzień, ze względu na pogarszający się stan zdrowia. Jednocześnie jednak chcieliby zapewnić swoim bliskim możliwość kontynuowania dotychczasowego trybu życia, tak, by nie musieli oni rezygnować zupełnie z dotychczasowej aktywności i niezależności. 

Dla naszej firmy zaistniała w Wielkiej Brytanii sytuacja stała się impulsem do działania. Ponad trzy lata temu zdecydowaliśmy się wejść na rynek angielski. Dzięki trzynastoletniemu doświadczeniu w opiece nad osobami starszymi i wiedzy o potrzebach osób w różnym stopniu niesamodzielnych, jesteśmy w stanie rzeczywiście zapewnić Brytyjczykom zupełnie nowy standard opieki. Przede wszystkim jednak jakość naszych usług zawdzięczamy naszym Opiekunom i Opiekunkom, zyskującym niezwykle pochlebne opinie wśród klientów. Podopieczni oraz ich rodziny podkreślają zaangażowanie i empatię naszych Opiekunów, ich profesjonalizm oraz cierpliwość i chęć niesienia pomocy innym. 

Nasi współpracownicy to wspaniałe osoby, których grono cały czas się powiększa. Zatrudniamy osoby, które posługują się językiem angielskim komunikatywnie i mają doświadczenie w opiece nad seniorami (może to być doświadczenie w opiece nad osobą z rodziny). Dla osób niepewnych swoich umiejętności organizujemy kursy merytoryczne. W momencie rozpoczęcia współpracy z naszą firmą każdemu z naszych Opiekunów zostaje przydzielony koordynator kontraktu, który zajmuje się wszystkimi kwestiami formalnymi, począwszy od podpisania umowy po powrót do kraju. W trosce o bezpieczeństwo i komfort pracy zapewniamy ubezpieczenie zdrowotne i pakiet ubezpieczeń dodatkowych, potrzebnych np. w sytuacji zachorowania za granicą. Gwarantujemy również bezpłatny transport do i z Anglii, a także bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie. W przypadku jakichkolwiek problemów na miejscu, Opiekunowie mogą także skorzystać z dedykowanej infolinii. Zachęcamy wszystkie osoby, które chciałyby spróbować swoich sił na rynku angielskim do nawiązania współpracy z Promedica24!

 

 

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (1): Wyjazd do Anglii z Promedica24

Obrazek użytkownika kinga
  • kinga
  • 29-12-2017

Właśnie wróciłam z takiego wyjazdu i niedługo znowu się wybieram. Przywiozłam konkretne pieniądze, podopieczna nie dawała się mocno we znaki, no i miałam okazję dodatkowo język podszlifować.

Zakończyła się sprawa, jakiej jeszcze nie było. Na ławie oskarżonych zasiadało 36 osób.

Nie mają sklepu, ani przystanku autobusowego. Przez wioskę przejeżdżają pociągi, ale się w niej nie zatrzymują. Zabłocie, wioska leżąca zaledwie kilometr od Bystrzycy Kłodzkiej, to zupełnie inny świat...

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×