REKLAMA

Śmiertelny wypadek

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło dzisiaj po godz.4.00 na drodze krajowej nr 8 w Szczytnej

fot. KPP Kłodzko

W pobliżu Szczytnej zginął 42-latek

Policjanci pod nadzorem prokuratury ustalają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku, który miał miejsce dzisiaj w pobliżu Szczytnej. Na drodze krajowej śmierć poniósł 42-letni mężczyzna kierujący samochodem. Policjanci apelują o szczególną ostrożność na drodze. Do tragicznego w skutkach wypadku doszło dzisiaj po godz.4.00 na drodze krajowej nr 8 w Szczytnej. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 42-letni mieszkaniec powiatu kłodzkiego kierując samochodem osobowym, wykonując manewr wyprzedzania zjechał na lewy pas jezdni i zderzył się z samochodem ciężarowym. 42-letni kierujący poniósł śmierć na miejscu zdarzenia. Policjanci po raz kolejny apelują do wszystkich kierowców o szczególną ostrożność i rozwagę. Zmienne warunki atmosferyczne, jakie panują w ostatnich dniach wymagają zachowania wyjątkowej ostrożności.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Śmiertelny wypadek

Fot. Gmina Kłodzko

W ramach konkursu Odnowa Dolnośląskiej Wsi gmina Kłodzko otrzymała dofinansowanie na wyposażenie Biblioteki Publicznej w Wojborzu oraz zagospodarowanie skweru przed budynkiem, poprawiające warunki życia i aktywizujące mieszkańców. Całkowita wartość projektu wynosi 60 tys. zł z czego połowa to dofinansowanie.

fot. Internet

Ponad promil alkoholu w organizmie miał mężczyzna, który kierował samochodem osobowym w Stroniu Śląskim

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×