REKLAMA

25 tysięcy na dach

foto: pixabay.com

Władze wojewódzkie podzieliły pieniądze przeznaczone na wsparcie remontów dolnośląskich zabytków.

W tym roku przeznaczono na ten cel 4,5 mln zł. Wystarczyło na dofinansowanie 140 przedsięwzięć. Na liście znalazł się jeden remont z gminy wiejskiej Kłodzko. 25 tys. zł sejmik przyznał na dofinansowanie remontu dachu na kościele w Starym Wielisławiu. W sumie w tym roku złożono ponad 300 wniosków na łączną kwotę prawe 35 mln zł.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): 25 tysięcy na dach

Fot. Lasy Państwowe

Jak się zachować, jeśli spotkamy dzikie zwierzę, jak zabezpieczyć się przed kleszczami, co możemy wykorzystać w terenie, aby ustalić swoją lokalizację, jeśli się zgubimy, gdy zastanie nas burza w środku lasu? Te informacje będzie mógł uzyskać każdy nas dzięki akcji "Świadomie do LASU"

Fot. UM Bystrzyca Kł.

Pieniądze z Funduszu będzie można wykorzystać na inwestycje, takie jak remonty szkół i przedszkoli, inwestycje w wodociągi i kanalizację, drogi, chodniki i in.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×