REKLAMA

Srebrni orlicy

Drugie miejsce zajęła Nysa w turnieju orlików (rocznik 2006), którego organizatorem był kłodzki klub.

Brązowy medal wywalczył lądecki Trojan, a tuż za podium uplasował się Zamek Gorzanów. Najlepsza w zawodach okazała się drużyna z Jawora. Osiem drużyn przystąpiło do turnieju orlików, czyli piłkarzy z rocznika 2006 i młodszych. W zawodach wzięły udział ekipy Zamku Gorzanów, Trojana Lądek-Zdrój, Pogoni Duszniki-Zdrój, JTS Jawor oraz dwie ekipy Nysy Kłodzko i Profi Academy Football Wrocław (wrocławianie przebywają w Kłodzku na zgrupowaniu). Zespoły rywalizowały w dwóch etapach. Najpierw w fazie grupowej, a później ekipy podzielono na kolejne dwie grupy: liga mistrzów oraz liga europejska. Świetnie w pierwszej części rozgrywek spisały się drużyny Zamku oraz Trojana, które wywalczyły komplet punktów. Obydwie ekipy znalazły się w lidze mistrzów. Stawkę uzupełniła Nysa I oraz drużyna JTS. Pozostałe drużyny zagrały w drugiej grupie. Od zwycięstwa drugi etap rozpoczęła Nysa I, która ograła 1:0 Zamek Gorzanów. Najlepiej w tej części gry spisał się JTS, zdobywając siedem oczek i przed ostatnim meczem w tej grupie drużyna z Jawora miała zapewnione pierwsze miejsce.

 

 

Więcej przeczytasz w najnowszym wydaniu Gazety Kłodzkiej nr 332

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Srebrni orlicy

foto ilustracyjne
pixabay.com

Poczta Polska informuje, że w Polanicy-Zdroju spora część mieszkańców nie posiada zainstalowanych skrzynek na korespondencję.

Radny Bogusław Szpytma ma w tym miesiącu objąć stanowisko wicewojewody. Kto go zastąpi w Radzie Miasta Kłodzka?

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×