REKLAMA

zDolny Śląsk

foto: pixabay.com

Ruszyła XX edycja najstarszego programu stypendialnego w regionie - „zDolny Śląsk”.

Dolnośląscy uczniowie mogą składać wnioski. Nabór potrwa do 9 października. Organizatorzy oferują ok. 50 rocznych stypendiów w wysokości od 2,5 tys. zł do 3,5 tys. zł dla uczniów i absolwentów szkół podstawowych (od klasy IV) i ponadpodstawowych. Regulamin, szczegółowe warunki konkursu oraz wzory wniosków dostępne są na stronie Fundacji Edukacji Międzynarodowej: https://www.fem.org.pl/. Program stypendialny „zDolny Śląsk” zainicjowany został w 2001 roku przez Fundację Edukacji Międzynarodowej wraz z Samorządem Dolnego Śląska. W jego ramach pomoc otrzymało blisko 1,4 tys. młodych ludzi; na ten cel wydatkowano ok 1,5 mln zł.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): zDolny Śląsk

Druga fala pandemii skutkuje zwiększoną liczbą wniosków o wsparcie działań przeciwkryzysowych samorządów, systemu ochrony zdrowia, służb sanitarnych, ośrodków pomocy społecznej i innych instytucji przez żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej. Aby usprawnić proces zamawiania wsparcia w marcu powstała „Platforma Wsparcia WOT”, dzięki której proces wnioskowania o pomoc wojska został maksymalnie uproszczony i odbiurokratyzowany.

Fot. MM

Protestujący w obronie praw kobiet zebrali sie przed biurem senatorskim Aleksandra Szweda z PiS.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×