REKLAMA

zDolny Śląsk

foto: pixabay.com

Ruszyła XX edycja najstarszego programu stypendialnego w regionie - „zDolny Śląsk”.

Dolnośląscy uczniowie mogą składać wnioski. Nabór potrwa do 9 października. Organizatorzy oferują ok. 50 rocznych stypendiów w wysokości od 2,5 tys. zł do 3,5 tys. zł dla uczniów i absolwentów szkół podstawowych (od klasy IV) i ponadpodstawowych. Regulamin, szczegółowe warunki konkursu oraz wzory wniosków dostępne są na stronie Fundacji Edukacji Międzynarodowej: https://www.fem.org.pl/. Program stypendialny „zDolny Śląsk” zainicjowany został w 2001 roku przez Fundację Edukacji Międzynarodowej wraz z Samorządem Dolnego Śląska. W jego ramach pomoc otrzymało blisko 1,4 tys. młodych ludzi; na ten cel wydatkowano ok 1,5 mln zł.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): zDolny Śląsk

Fot. KPRM

Obowiązkowa maseczka zamiast przyłbicy. Jakie jeszcze zmiany nas czekają?

Czesi odnotowują wysoki wzrost zakażeń brytyjską odmianą koronawirusa. Czy dotrze ona do powiatu kłodzkiego?

Fot. Janusz Polska.org

Kłodzko: Sprawa śmierci 3-letniej dziewczynki okazuje się mieć drugie dno. Czy warto wstrzymać się z osądami wobec matki?

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×