REKLAMA

Pijany wjechał w stację

Pijany 20-latek, bez prawa jazdy wjechał w stację paliw

Do policyjnego aresztu trafił 20-letni mieszkaniec powiatu dzierżoniowskiego, który dzisiaj nad ranem uderzył w budynek stacji paliw na terenie gminy Bystrzyca Kł. i odjechał z miejsca zdarzenia. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. W dzisiaj około godziny 4.30 oficer dyżurny został poinformowany o tym, że w Starym Waliszowie samochód osobowy uderzył w budynek stacji paliw, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia. Kierujący uciekając kilka kilometrów dalej peugeotem uderzył w metalowe ogrodzenie na terenie Pławnicy uszkadzając pięć metalowych słupów. Tam też został zatrzymany przez patrol Policji, który uniemożliwił kierującemu dalszą jazdę. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Sprawcą zdarzenia okazał się 20-letni mieszkaniec powiatu dzierżoniowskiego. Policjanci sprawdzili jego stan trzeźwości i stwierdzili, że mężczyzna ma 1,6 promila alkoholu w organizmie. Funkcjonariusze ustalili, że nietrzeźwy kierujący nie posiadał prawa jazdy. Teraz grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 2. Ponadto 20-latek musi się liczyć z koniecznością pokrycia kosztów powstałych na skutek swojego nieodpowiedzialnego zachowania.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Pijany wjechał w stację

Patryk Wild, radny sejmiku województwa dolnośląskiego spotkał się z władzami gmin Nowa Ruda i Radków. Omawiano koncepcję przejęcia linii kolejowej od samorządów i ponownego uruchomienia Kolei Sowiogórskiej. Ujawniamy pierwsze szczegóły tej reaktywacji.

Magdalena Wielczyk to pierwsza w historii Kolei Dolnośląskich kobieta, która poprowadzi pociągi i szynobusy w białożółtych barwach.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×