REKLAMA

Groził, że zabije konkubinę

37-latek groził kobiecie uszkodzeniem ciała przy użyciu noża

Policjanci zatrzymali 37-latka po tym, jak używając przemocy psychicznej, wszczynał awantury i groził swojej konkubinie pozbawieniem życia. Do przestępstwa znęcania się nad kobietą doszło w jednym z mieszkań na terenie powiatu kłodzkiego. Z przeprowadzonych ustaleń wynika, że mężczyzna od czerwca wszczynał awantury konkubinie, z którą mieszkał. Podczas kłótni bił ją i ubliżał wulgaryzmami. Okazało się również, że 37-latek groził kobiecie uszkodzeniem ciała przy użyciu noża. Kobieta obawiając się o swoje życie uciekała z mieszkania. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie.

Podejrzany został już przesłuchany i usłyszał zarzuty znęcania się. Za przestępstwo znęcania się nad rodziną kodeks karny przewiduje karę 5 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Groził, że zabije konkubinę

O leczniczym działaniu konopii siewnych, a także pomaganiu ludziom w ciężkich chorobach rozmawiamy z właścicielkami sklepu Konopna Farmacja w Dzierżoniowie.

Fot. Starostwo Powiatowe w Kłodzku

W Kudowie-Zdroju odbył się w weekend Festiwal Pstrąga. Festiwal jest współorganizowany przez powiat corocznie w innej miejscowości Ziemi Kłodzkiej. Impreza ma na celu wypromowanie jedengo z naszych produktów regionalnych czyli pstrąga, który podbił serca turystów oraz mieszkańców na naszym terenie. W tym roku motywem przewodnim festiwalu był folklor ludowy, stąd również słomiany kapelusz u starosty kłodzkiego i wianki na głowach Pań, które zbierały datki na pomoc dla Juli Kuczały z Radkowa. Impreza zgromadziła spore tłumy.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×