REKLAMA

Kłodzko. Awaria ogrzewania w blokach spółdzielni

Kłodzko.Awaria potrwa do poniedziałku

Kłodzko. Mieszkańcy bloków bez ogrzewania. Co jest powodem?

Kłodzko. Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej w Kłodzku poinformował swoich mieszkańców, że dostawca ciepła firma CALOR w niedzielę 17 stycznia poinformowała o awarii kotła w ciepłowni. Awaria jak zapowiadają pracownicy spółdzielni będzie usuwana do późnych godzin nocnych, a ogrzewanie w zasobach Spółdzielni będzie w pełni sprawne dopiero w poniedziałek, 18 stycznia w godzinach porannych. Niestety awaria przypada na bardzo mroźny czas. Obecnie w Kłodzku jest -10 stopni Celsjusza. w nocy temperatura ma spaść do - 15 stopni.

 

KLIKNIJ I DOWIEDZ SIĘ, KTÓRE APTEKI PEŁNIA DYŻURY 17 STYCZNIA

OBEJRZYJ GALERIĘ ZDJĘĆ ZIMOWEJ KOTLINY KŁODZKIEJ

PRZECZYTAJ O POŻARZE W STRONIU ŚLĄSKIM

SPRAWDŹ ILE OSÓB ZACHOROWAŁO NA KORONAWIRUSA 17 STYCZNIA

 

 

 

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (1): Kłodzko. Awaria ogrzewania w blokach spółdzielni

Obrazek użytkownika Kostmar61
  • Kostmar61
  • 18-01-2021

Co sezon grzewczy to awaria! Na co idą nasze pieniądze?? Do firmy Calor ,ani do ciepłowni nie można się dodzwonić. Wiosna,lato, jesień,mają czas by się przygotować do sezonu grzewczego! I co? Jak zwykle mają nas w ciemnej dupie! Żadnej informacji,żadnej nad nimi kontroli. Burmistrz miasta jak zwykle nic nie może. Nota bene to też jest firma, jak Komunalnik z Górnego Śląska! O tempora,o mores!

Fot. KPRM

Obowiązkowa maseczka zamiast przyłbicy. Jakie jeszcze zmiany nas czekają?

Czesi odnotowują wysoki wzrost zakażeń brytyjską odmianą koronawirusa. Czy dotrze ona do powiatu kłodzkiego?

Fot. Janusz Polska.org

Kłodzko: Sprawa śmierci 3-letniej dziewczynki okazuje się mieć drugie dno. Czy warto wstrzymać się z osądami wobec matki?

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×