REKLAMA

Koronawirus Kłodzko i powiat kłodzki. Zmarła 1 osoba

Koronawirus Kłodzko. Dziś zmarła jedna osoba

Fot. Pixabay

Koronawirus Kłodzko i powiat kłodzki: Sprawdź ile osób zachorowało i ilu mieszkańców zmarło 22 stycznia.

Koronawirus Kłodzko i powiat kłodzki. Nowe zachorowania w ciągu ostatnich 24 godzin. Sprawdź ile osób zachorowało 22 stycznia.

Przez ostatnie 24 godziny odnotowano 366 nowych przypadków zakażenia koronawirusem na Dolnym Śląsku. To o 201 przypadków mniej niż wczoraj. W naszym województwie potwierdzono 17 zgonów z powodu COVID-19. 7 zmarłych cierpiało na choroby współistniejące, a w 10 przypadkach bezpośrednią przyczyną śmierci był COVID-19.

 

Koronawirus Kłodzko i Powiat Kłodzki - stan na 22 stycznia

Przez ostatnią dobę w powiecie kłodzkim zachorowało 26 osób. To o 18 osób mniej niż wczoraj. W ciągu ostatnich 24 godzin w powiecie kłodzkim zmarła jedna osoba, która cierpiała na choroby współistniejące.

 

KLIKNIJ I DOWIEDZ SIĘ, GDZIE BĘDZIESZ MÓGŁ SIĘ ZASZCZEPIĆ

 

Koronawirus Kłodzko

W Kłodzku służby nie udzielają informacji odnośnie liczby zakażonych. Ostatnie dane są z poniedziałku, 23 listopada. Było wtedy 426 zakażonych. 28 listopada w mieście i gminie Kłodzko na kwarantannie przebywało łącznie 639 osób. 13 listopada zmarła tu jedna osoba.

 

Koronawirus Gmina Kłodzko

W Gminie Kłodzko służby nie udzielają informacji odnośnie liczby zakażonych. Ostatnie dane są z poniedziałku, 23 listopada. Było wtedy 239 zakażonych.

 

Koronawirus Nowa Ruda

W Nowej Rudzie służby nie udzielają informacji odnośnie liczby zakażonych. Ostatnie dane są z poniedziałku, 23 listopada. Było wtedy 294 zakażonych. 28 listopada na kwarantannie przebywało łącznie 451 osób z miasta i gminy Nowa Ruda. 9 listopada zmarła jedna osoba.

 

Koronawirus Gmina Nowa Ruda

W Gminie Nowa Ruda służby nie udzielają informacji odnośnie liczby zakażonych. Ostatnie dane są z poniedziałku, 23 listopada. Było wtedy 102 zakażonych. 28 listopada na kwarantannie przebywało łącznie 451 osób z miasta i gminy Nowa Ruda. 3 listopada zmarła jedna osoba.

 

Koronawirus Kudowa-Zdrój

W Kudowie-Zdrój służby nie udzielają informacji odnośnie liczby zakażonych. Ostatnie dane są z poniedziałku, 23 listopada. Było wtedy 80 zakażonych. Wiemy jednak, że w piątek (27 listopada) na kwarantannie przebywało łącznie 100 osób z Kudowy-Zdrój.

 

Koronawirus Polanica-Zdrój

W Polanicy-Zdrój służby nie udzielają informacji odnośnie liczby zakażonych. Ostatnie dane są z poniedziałku, 23 listopada. Było wtedy 90 zakażonych. Wiemy jednak, że w piątek (27 listopada) na kwarantannie przebywa łącznie 66 osób z Polanicy-Zdrój.

 

Koronawirus Duszniki-Zdrój

W Dusznikach-Zdrój służby nie udzielają informacji odnośnie liczby zakażonych. Ostatnie dane są z poniedziałku, 23 listopada. Było wtedy 148 zakażonych. Wiemy jednak, że w piątek (27 listopada) na kwarantannie przebywa łącznie 151 osób z Dusznik-Zdroju.

 

Koronawirus miasto i gmina Bystrzyca Kłodzka

W mieście i gminie Bystrzyca Kłodzka służby nie udzielają informacji odnośnie liczby zakażonych. Ostatnie dane są z poniedziałku, 23 listopada. Było wtedy 167 zakażonych. 13 listopada zmarły tutaj 2 osoby. 18 listopada zmarła jedna osoba.

 

Koronawirus miasto i gmina Lądek-Zdrój

W mieście i gminie Lądek-Zdrój służby nie udzielają informacji odnośnie liczby zakażonych. Ostatnie dane są z poniedziałku, 23 listopada. Było wtedy 60 zakażonych. Wiemy jednak, że w piątek (27 listopada) na kwarantannie przebywało łącznie 69 osób z miasta i gminy Lądek-Zdrój.

 

Koronawirus miasto i gmina Międzylesie

W mieście i gminie Międzylesie służby nie udzielają informacji odnośnie liczby zakażonych. Ostatnie dane są z poniedziałku, 23 listopada. Było wtedy 39 zakażonych. Wiemy jednak, że w piątek (27 listopada) na kwarantannie przebywało łącznie 66 osób z miasta i gminy Międzylesie.

 

Koronawirus miasto i gmina Radków

W mieście i gminie Radków służby nie udzielają informacji odnośnie liczby zakażonych. Ostatnie dane są z poniedziałku, 23 listopada. Było wtedy 79 zakażonych. 28 listopada na kwarantannie przebywało łącznie 130 osób z miasta i gminy Radków. Tu 11 listopada zmarła jedna osoba. 18 listopada także zmarła jedna osoba.

 

Koronawirus miasto i gmina Stronie Śląskie

W mieście i gminie Stronie Śląskie służby nie udzielają informacji odnośnie liczby zakażonych. Ostatnie dane są z poniedziałku, 23 listopada. Było wtedy 41 zakażonych. Wiemy jednak, że w piątek (27 listopada) na kwarantannie przebywa łącznie 35 osób z miasta i gminy Stronie Śląskie.

 

Koronawirus miasto i gmina Szczytna

W mieście i gminie Szczytna służby nie udzielają informacji odnośnie liczby zakażonych. Ostatnie dane są z poniedziałku, 23 listopada. Było wtedy 90 zakażonych. Wiemy jednak, że w piątek (27 listopada) na kwarantannie przebywało łącznie 85 osób z miasta i gminy Szczytna.

 

Koronawirus miasto i gmina Lewin Kłodzki

W gminie Lewin Kłodzki służby nie udzielają informacji odnośnie liczby zakażonych. Ostatnie dane są z poniedziałku, 23 listopada. Było wtedy 7 zakażonych. Wiemy jednak, że w piątek (27 listopada) na kwarantannie przebywało łącznie 8 osób z miasta i gminy Lewin Kłodzki.

 

Sprawdź ile osób zachorowało 21 stycznia

Sprawdź ile osób zachorowało 20 stycznia

Sprawdź ile osób zachorowało 19 stycznia

Sprawdź ile osób zachorowało 18 stycznia

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (2): Koronawirus Kłodzko i powiat kłodzki. Zmarła 1 osoba

Obrazek użytkownika Adolf Kamchatkov
  • Adolf Kamchatkov
  • 22-01-2021

Do 22 stycznia 2021 roku w Polsce zaszczepiono na Covid-19 644 999 osób. Ministerstwo Zdrowia informuje o 283 niepożądanych odczynach poszczepiennych. Większość to zaczerwienienie i krótkotrwała bolesność w miejscu wkłucia. Ale zdarzają się też reakcje dużo poważniejsze, w tym udar mózgu, zaburzenia rytmu serca i encefalopatia, czyli uszkodzenie mózgu. Oto kilka opisów z listy opublikowanej przez ministerstwo: drętwienie i obrzęk języka, trudność z przełykaniem śliny, duszność, osłabienie, bladość powłok, potliwość, pogorszenie kontaktu. Liczne choroby współistniejące -pacjent hospitalizowany ból ręki, dreszcze, kaszel, osłabienie, ból mięśni. W 6-7 dniu po szczepieniu wystąpiły wymioty, ból brzucha, utrata węchu i smaku – pacjent niehospitalizowany duszność nagła trwająca 40 minut po szczepieniu, tachykardia, nadciśnienie 170/90, spadek saturacji, cechy niedotlenienia mięśnia sercowego – pacjent niehospitalizowany gorączka 40,5 °C, drgawki gorączkowe – pacjent niehospitalizowany ból ramienia, drżenie kończyn dolnych, uczucie gorąca, omdlenie z utratą przytomności – pacjent niehospitalizowany napady padaczki – hospitalizacja anafilaksja z utratą przytomności, zatrzymaniem oddechu, skurczem krtani zaburzenia rytmu serca, zaburzenia komorowe, napady częstoskurczu komorowego, trzepotanie przedsionków – pacjent hospitalizowany udar mózgu – pacjent hospitalizowany drętwienie, mrowienie, osłabienie po lewej stronie twarzy i lewej kończyny górnej –pacjent hospitalizowany ok. tydzień po zaszczepieniu zaburzenia świadomości, zaburzenia orientacji auto i allopsychicznej, gorączka do 39 st. C, dreszcze, ból głowy. Nasilony odczyn w miejscu wstrzyknięcia o średnicy 6-9 cm, encefalopatia – pacjent niehospitalizowany W czwartek (21.01.2021) Justyna Socha ze Stowarzyszenia Stop-NOP poinformowała na Facebooku o pierwszym w Polsce zgonie w ciągu 24 godzin po podaniu szczepionki na Covid-19. Zgon nie został zgłoszony jako niepożądany odczyn poszczepienny. O sprawie została powiadomiona prokuratura. https://wprawo.pl/udar-mozgu-i-zaburzenia-rytmu-serca-wsrod-reakcji-poszczepiennych-w-polsce-lista-nop-opublikowana-przez-ministerstwo-zdrowia/
Obrazek użytkownika Adolf Kamchatkov
  • Adolf Kamchatkov
  • 22-01-2021

WOJSKOWA SŁUŻBA ZDROWIA NA GARNUSZKU PRODUCENTA SZCZEPIONEK FIRMY PFIZER! SKANDALICZNY KONFLIKT INTERESÓW Czy żołnierze zmuszani do „szczepień” p/COVID pod groźbą blokowania kariery, mogą być spokojni o to, jakie będą konsekwencje podania im syntetycznego patogenu w postaci zastrzyku w ramach „szczepienia” p/COVID? Czy można namawiać i przymuszać żołnierzy do przyjęcia preparatu terapii genowej, którego zastosowanie jest eksperymentem medycznym („szczepienie” p/COVID), podczas gdy jeden z najważniejszych organów wojskowej służby zdrowia (WOJSKOWY INSTYTUT MEDYCZNY) otrzymuje milionowe darowizny od producenta „szczepionki” p/COVID, giganta farmaceutycznego Pfizer? Dyrektor Wojskowego Instytutu Medycznego – gen. Grzegorz Gielerak na stronie fejsbukowej Ministerstwa Obrony Narodowej namawia do „szczepień” przeciwko COVID-19. Robi to też na stronie WIM. Z czego wynika ten entuzjazm w temacie „szczepień” p/COVID u gen. Gieleraka? Być może jest to spowodowane faktem, iż Wojskowy Instytut Medyczny przyjmuje regularne darowizny od producenta „szczepionki” p/ COVID, firmy Pfizer? Szczegółowy wykaz darowizn na rzecz WIM od firmy Pfizer: W 2019r. przyjął 296.875,79 PLN W 2018r. przyjął 132.449,48 PLN W 2017r. przyjął 294.364,16 PLN W 2016r. przyjął 451.267,26 PLN W 2015r. przyjął 503.000,86 PLN Razem w ciągu 5 lat Wojskowy Instytut Medyczny otrzymał od firmy Pfizera 1 mln 677 tys. 957 zł w formie darowizn. Dlaczego producent leków i szczepionek jest tak hojny dla tego wojskowego instytutu? Tego nie wiemy. Wiemy za to, że każdy żołnierz przed wyjazdem na misję jest poddawany ogromnej ilości szczepień, które podawane są w tym samym czasie. Jak to mówią żołnierze: ramiona puchną, ale bez tego na misję nie puszczą. Czy żołnierze nieświadomie uczestniczą w eksperymentach medycznych sprawdzających interakcję szczepionek z innymi szczepionkami, a wyniki tych badań otrzymuje producent szczepionek i płaci za nie w formie darowizny? Warto to zweryfikować. Czy tak skandaliczny konflikt interesów pozwala komukolwiek namawiać i przymuszać żołnierzy do szczepień? Czy szantaż i przymuszanie do szczepień w wojsku jest zgodny z prawem? To pytanie pozostawiamy prawnikom. Czy Wojskowy Instytut Medyczny, otrzymując od producenta szczepionki Pfizer milionowe darowizny, będzie prawidłowo zgłaszał NOP’y po szczepionce Pfizera??? Czas pokaże… Źródło: KODEKS PRZEJRZYSTOŚCI EUROPEJSKIEJ FEDERACJI PRZEMYSŁU FARMACEUTYCZNEGO I STOWARZYSZEŃ EFPIA

Fot. KWP Wrocław

10 lat grozi 36-latkowi za uprawę marihuany. Co jeszcze znaleźli u niego policjanci?

Kłodzko: Na ul. Podgrodzie doszło do kolizji 2 aut. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Fot. Phantasma1958 Polska-org.pl

Kłodzko: Konkubent Lucyny K. który wraz z nią miał dopuścić się zabójstwa dziecka przebywa w zakładzie karnym w Kłodzku.

Fot. Nadodrzański Oddział Straży Granicznej

Fot. Kuźnia Talentów Kłodzkiej Koszykówki

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×