REKLAMA

Pomaganie mają we krwi

„SpoKREWnieni służbą” również w Dzień Kobiet

Kolejni funkcjonariusze dolnośląskiej Policji oddają krew w ramach ogólnopolskiej akcji „spoKREWnieni służbą”. Oddają to, co najcenniejsze. W akcję włączyli się m.in. policjanci z powiatu kłodzkiego, średzkiego i świdnickiego.

Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku włączyli się do akcji honorowego oddawania krwi „spoKREWnieni służbą”. Od 1 marca br. , w zorganizowanej na terenie powiatu kłodzkiego akcji, wzięły udział łącznie 43 osoby. Wśród dawców były również funkcjonariuszki Zakładu Karnego i Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku.

Krew oddawali także funkcjonariusze Policji i Straży Pożarnej w Środzie Śląskiej. Akcja, którą tym razem przeprowadzono w Domu Kultury, skierowana jest do wszystkich służb mundurowych, a także ich rodzin i przyjaciół.

W Świdnicy na placu przed Państwową Strażą Pożarną podstawiony został „krwiobus” z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Wałbrzychu. Krew oddali funkcjonariusze i pracownicy cywilni Komendy Powiatowej Policji oraz Państwowej Straży Pożarnej w Świdnicy.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Pomaganie mają we krwi

100 tys. zł przekaże gmina wiejska Kłodzko powiatowi na remont drogi Starków – Krosnowice.

Co wiesz o Czechach? Czy znasz wystarczająco dobrze Polskę? Weź udział w II Konkursie Wiedzy o Polsce i Czechach. Już 8 października w Nowej Rudzie.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×