REKLAMA

Recital Gitarowy

Recital gitarowy Katarzyny Smolarek w ramach XX Jubileuszowego Konkursu i Festiwalu Muzycznego GITARIADA w Kłodzku

Katarzyna Smolarek urodziła się w 1995 w Miastku. Zaczęła grać na gitarze w wieku ośmiu lat. Uczyła się pod kierunkiem mgr Lidii Przyłęckiej i prof. Ryszarda Bałauszko. Obecnie jest studentką drugiego roku studiów licencjackich na uczelni Mozarteum w Salzburgu pod kierunkiem prof. Marco Diaz-Tamayo. Jest laureatką ponad dwudziestu nagród na konkursach ogólnopolskich i międzynarodowych.

Podczas kłodzkiego koncertu artystka wykona między innymi utwory J. S, Bacha, F. Schuberta i M.M. Ponce

Wstęp wolny

W ramach XX GITARIADY w dniach 21-22.04.2017 r. w godzinach przedpołudniowych w Sali Koncertowej naszego muzeum będą odbywały się także przesłuchania konkursowe.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Recital Gitarowy

Nie zamykasz drzwi w domu czy w aucie? Licz się z tym, że mogą Cię okraść! Tak jak 28-letnią mieszkankę Lądka Zdroju. Kobieta w chwili straciła torebkę z dokumentami i pieniędzmi.

Policja zatrzymała kolejnych nietrzeźwych kierujących. W powiecie kłodzkim to prawdziwa plaga!

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×