REKLAMA

Recital Gitarowy

Recital gitarowy Katarzyny Smolarek w ramach XX Jubileuszowego Konkursu i Festiwalu Muzycznego GITARIADA w Kłodzku

Katarzyna Smolarek urodziła się w 1995 w Miastku. Zaczęła grać na gitarze w wieku ośmiu lat. Uczyła się pod kierunkiem mgr Lidii Przyłęckiej i prof. Ryszarda Bałauszko. Obecnie jest studentką drugiego roku studiów licencjackich na uczelni Mozarteum w Salzburgu pod kierunkiem prof. Marco Diaz-Tamayo. Jest laureatką ponad dwudziestu nagród na konkursach ogólnopolskich i międzynarodowych.

Podczas kłodzkiego koncertu artystka wykona między innymi utwory J. S, Bacha, F. Schuberta i M.M. Ponce

Wstęp wolny

W ramach XX GITARIADY w dniach 21-22.04.2017 r. w godzinach przedpołudniowych w Sali Koncertowej naszego muzeum będą odbywały się także przesłuchania konkursowe.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Recital Gitarowy

Olbrzymie zainteresowanie ofertą sprzedaży pałacu w Bożkowie. Niewielu potencjalnych kupców jest jednak świadoma, ile trzeba włożyć w remont zabytku

 Kolejarze wyremontowali 3 km torów. Wydali na to 6,5 mln zł, ale są efekty

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×