REKLAMA

Wyróżniony za wspieranie

Julian Golak honorowym kustoszem Muzeum Papiernictwa w Dusznikach Zdroju.

2 października w zabytkowej papierni w Dusznikach-Zdroju odbyła się konferencja popularno- naukowa z okazji 50-lecia działalności tej placówki. W czasie konferencji zaprezentowana została „Monografia młyna papierniczego w Dusznikach”, a prof. Rafał Eysymontt przedstawił dzieje młyna papierniczego w świetle najnowszych badań naukowych. Dyrektor Maciej Szymczyk w podziękowaniu za długoletnią pracę społeczną na rzecz muzeum wręczył dyplomy honorowych kustoszy Muzeum Papiernictwa. Taki tytuł otrzymał m. in. Julian Golak, który od 12 lat jest radnym sejmiku i wspiera muzeum. Golak otrzymał szczególne podziękowania za długoletnie działania promocyjne oraz składane wnioski na rzecz wprowadzenia muzeum na listę światowego dziedzictwa kulturowego UNESCO. Natomiast Julian Golak, jako wiceprzewodniczący sejmiku, odznaczył dyrektora Szymczyka i pracowników Muzeum Papiernictwa medalami uchwalonymi przez Sejmik „Za zasługi dla Województwa Dolnośląskiego”.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Wyróżniony za wspieranie

Zatrzymali, potem porzucili w lesie. Pijany mężczyzna zmarł z wyziębienia.

Dość dodatkowych opłat za wodę. Siedem wspólnot mieszkaniowych i 3 stowarzyszenia walczą o likwidację niesprawiedliwego podziały mieszkańców Bystrzycy Kłodzkiej.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×