REKLAMA

Kobieta ukradła labradora

Labrador powrócił już do swojego właściciela

Fot. Internet

Pokrzywdzony miał przypuszczenia, że jego pies znajduje się na terenie Lądka-Zdroju

Podczas ubiegłego weekendu doszło do kradzieży psa rasy Labrador z terenu prywatnej posesji w powiecie ząbkowickim. Wartość kilkuletniego pieska właściciel wycenił na około tysiąc złotych.
Po otrzymaniu zgłoszenia funkcjonariusze natychmiast zaczęli ustalać okoliczności tej kradzieży. Okazało się, że pokrzywdzony miał przypuszczenia, że jego pies znajduje się na terenie Lądka-Zdroju, o czym powiadomił lokalnych policjantów. Patrol policji, wraz z pokrzywdzonym udali się do mieszkania osoby podejrzewanej. Tam też, zastali 46-letnią kobietę, a w jej mieszkaniu odnaleźli skradzionego psa. Pokrzywdzony rozpoznał swojego pupila. Pies na jego widok podbiegł do niego i potwierdził w ten sposób kto jest jego właścicielem.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Kobieta ukradła labradora

Fot. KPP Kłodzko

47-letni mieszkaniec powiatu kłodzkiego jechał z prędkością 115 km/h w obszarze zabudowanym

Po jednej stronie sądowej sali były burmistrz Kłodzka, a obecnie wicewojewoda dolnośląski, po drugiej zwykły mieszkaniec Kłodzka, który - jak sam przyznaje - ma problemy z alkoholem. Sprawa dotyczy spadku po zmarłej trzy lata temu kłodzczance.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×