REKLAMA

Kłodzko. Mężczyzna chciał się zabić

Kłodzko. Policjanci uratowali życie mężczyźnie

Fot. KPP Kłodzko

Kłodzko. Mężczyzna chciał skoczyć z okna. Życie uratowało mu dwóch policjantów. Jak im się to udało?

Kłodzko. Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 12:30 w Kłodzku. Policjanci zostali powiadomieni o tym, że na zewnętrznym parapecie okna znajdującego się na trzecim piętrze budynku stoi mężczyzna, który najprawdopodobniej chce popełnić samobójstwo.

Na miejsce natychmiast udali się dzielnicowi z kłodzkiej komendy, którzy wykorzystując swoje doświadczenie i umiejętności zdobyte podczas setek przeprowadzonych interwencji, rozpoczęli rozmowę z 56-latkiem, aby odwieźć go od tego dramatycznego kroku. Kiedy kłodzcy policjanci przyjechali na miejsce interwencji, zdesperowany mężczyzna stał na zewnętrznym parapecie okna znajdującego na trzecim piętra budynku wielorodzinnego i groził, że skoczy. Sytuacja z minuty na minutę stawała się coraz bardziej dramatyczna, ponieważ mężczyzna był bardzo zdeterminowany i przygotowywał się do ostatniego kroku. Policjanci Rafał Pietrołaj oraz Grzegorz Piech zaczęli negocjować z desperatem, aby odwieźć go od targnięcia się na własne życie. Gdy jeden z policjantów wciąż rozmawiał z 56-latkiem, drugi z nich pobiegł do jego mieszkania, skąd kontynuował rozmowę, starając się nakłonić go do zejścia z parapetu do wnętrza budynku.

Dzielnicowym udało im się skłonić go do cofnięcia się do pomieszczenia. Na miejscu pojawiły inne służby ratunkowe, a mężczyzna trafił pod opiekę załogi karetki pogotowia.

 

Mężczyzna groził śmiercią policjantom. Sprawdź, jak zakończyła się ta historia

Dowiedz się, jak doszło do śmierci mężczyzny w Kłodzku

Sprawdź, jak zakończył się pożar tira na Podzamku

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Kłodzko. Mężczyzna chciał się zabić

Fot. Zieleniec Ski Arena

Ośrodki narciarskie w Powiecie Kłodzkim informują o swoich decyzjach wobec dalszych obostrzeń.

Fot. Antoni Kuczek Dolny-slask.org.pl

Bystrzyca Kłodzka: W centrum zdrowia trwają szczepienia. Kiedy przyjdzie kolej na seniorów?

Fot. OSP KSRG Nowa Ruda - Słupiec

Nowa Ruda: Strażacy zabezpieczyli osuwającą się skarpę na ulicy Cmentarnej.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×