REKLAMA

Wozi po amerykańsku

Po Kłodzku jeździ taksówka sprowadzona z Nowego Jorku

Marcinowi Oliwie (30 lat), taksówkarzowi z Gołogłowów, opatrzyły się zwyczajne auta w roli taksówek. Zdecydował się postawić na oryginalność. Od lutego po Kłodzku jeździ żółty Ford Crown Victoria, prosto z Nowego Jorku - Początkowo rozglądałem się za klasyczną londyńską taksówką. Gdy trafiła mi się nowojorska, długo się nie zastanawiałem. To była decyzja chwili – mówi Oliwa. Samochód wyjechał jako taksówka już z fabryki. W latach 2005– 2010 służył korporacji taksówkarskiej na Manhattanie. Podobnie jak policyjne radiowozy, jest o ponad 20 centymetrów dłuższy od modelu oferowanego odbiorcom prywatnym. - Ten samochód zbudowano na szerokie ulice USA. Poruszanie się nim po polskich drogach bywa trudne, ale to mój problem. Pasażerom z tyłu miejsca na nogi nie zabraknie i to się liczy – mówi Oliwa. 

 

Czytaj więcej w najnowszym wydaniu Gazety Kłodzkiej nr 392

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (2): Wozi po amerykańsku

Obrazek użytkownika ertyk
  • ertyk
  • 01-04-2017

Wyśmienita jakość zdjęcia.
Obrazek użytkownika anonim
  • anonim
  • 01-04-2017

a kiedy będzie fake taxi

Ulatniający się gaz może być zabójczy, dlatego należy być szczególnie ostrożnym przy jego używaniu. Lokatorzy jednego z budynków w miejscowości Ławica najedli się sporo strachu, kiedy okazało się, że z jednego z mieszkań ulatnia się gaz.

Czasopismo Wspólnota opublikowało ranking sfeminizowania samorządów. Pod lupę wzięto gminy, powiaty i województwa. Jeśli w jakimś samorządzie rządzą wyłącznie panie, przyznano mu 100 punktów (%), ale takich babskich rzeczpospolitych nie było. Za to 40 gmin i 7 powiatów otrzymało wskaźnik 0 procent, co oznacza zerowy udział pań w lokalnych rządach.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×