REKLAMA

Wyłącznie na kościoły

Radni rozdzielili kasę. Dotacje trafią do parafii.

Pod koniec kwietnia Rada Miejska w Bystrzycy Kłodzkiej podjęła uchwałę w sprawie przyznania dotacji na renowację zabytków. Z puli 250 tys. zł (tyle jest w gminnym budżecie) na konta właścicieli zabytków trafi 120 tys. zł. Co ciekawe 4 przyznane dotacje dotyczą obiektów kościelnych. Pieniądze otrzymają wyłącznie parafie rzymsko-katolickie.
Dotacje na zabytki
>> 25 tys. zł – parafia św. Warzyńca Męczennika w Starym Waliszowie Renowacja prospektu i organów w kościele w Nowym Waliszowie >> 35 tys. zł – parafia św. Warzyńca Męczennika w Starym Waliszowie Renowacja prospektu i organów w kościele w Starym Waliszowie >> 25 tys. zł– parafia św. Marii Magdaleny w Gorzanowie Remont frontu wieży w kościele w Gorzanowie >> 35 tys. zł – parafia św. Jerzego w Wilkanowie Remont posadzki w kościele w Wilkanowie

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Wyłącznie na kościoły

Wybory parlamentarne 2019 nadchodzą wielkimi krokami. Już 13 października Polacy pójdą do urn. To doskonała okazja, by zostać członkiem komisji wyborczej. Trwa nabór kandydatów. Jakie warunki trzeba spełnić i ile można zarobić?

Trwa wyścig o podbój kosmosu. Od niedawna uczestniczą w nim także polskie firmy i naukowcy.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×