REKLAMA

Samorządowe repasaże

Nie zdążyliśmy jeszcze ochłonąć po dwóch turach wyborów samorządowych, a już mieszkańcy dwóch okręgów muszą szykować się do ponownego pójście do urn. Wyborcze dogrywki odbędą się 1 marca w Dusznikach-Zdroju i gminie wiejskiej Nowa Ruda. Dlaczego?

W gminie wiejskiej Nowa Ruda do urn wyborczych będą ponownie musieli pójść mieszkańcy Bożkowa (okręg nr 8). Dlaczego? Bo Adrianna Mierzejewska zdobył w listopadzie zarówno mandat wójta, jak i radnej. Zgodnie z prawem nie może jednak sprawować jednocześnie tych dwóch mandatów i stąd konieczność przeprowadzenia dodatkowego głosowania i wybrania w miejsce Mierzejewskiej innego radnego.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Samorządowe repasaże

Na wystawie jednego z kłodzkich sklepów (w rynku) pod koniec października pojawiły się plakaty sugerujące, że halloween to święto szatana.

foto: Muzeum Papiernictwa

Choć istnieje od co najmniej 456 lat, dotychczas dusznicki młyn papierniczy nie doczekał się obszerniejszego opracowania monograficznego. Teraz już jest.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×