REKLAMA

Mroczne oblicze kraju Pana Boga

Jest kontynuacja książki „Glatz”. Tomasz Daszyński kolejny mroczny kryminał retro zatytułował „Glatz. Kraj Pana Boga”. Książkę można kupić w kłodzkiej twierdzy

- Pisarz, dziennikarz, regionalista i przyjaciel kłodzkiej biblioteki przedstawia fragment nowego kryminału retro „Glatz. Kraj Pana Boga”, który ukazał się 3 czerwca – zachęcają kłodzcy bibliotekarze. Autora można posłuchać na Facebooku kłodzkiej biblioteki. O czym jest najnowsza książka Duszyńskiego? Znowu spotykamy się z Franzem Koschellą, tym razem jako szefem wydziału kryminalnego kłodzkiej policji oraz wojskowym śledczym Wilhelmem Kleinem. Muszą oni rozwiązać zagadkę zaginięcia i śmierci Sabine Hunfeld, córki znanego importera cygar. Ciało kobiety znaleziono w Zieleńcu. Akcja tego mrocznego kryminału rozgrywa
się po I wojnie światowej w Kłodzku. - Wydaje się, że po serii brutalnych morderstw, do których doszło wiosną 1920 roku, życie wróciło na stare tory i nic już nie zdoła zmącić spokoju mieszkańców Kłodzka i okolic. Niestety nie jest im dane cieszyć się nim długo – wraz z odkryciem zbrodni sprzed lat powracają strach i chaos. Górę biorą ludzkie słabości i namiętności. Hrabstwo kłodzkie, nazywane krajem Pana Boga, ukazuje swoje drugie, dalekie od boskiego oblicze – tak opisuje książkę wydawnictwo SQN. - Nie będziesz mógł przestać czytać, dopóki zagadka nie zostanie rozwiązana - zachęca.

Tomasz Duszyński

To dziennikarz (pracował w RMF FM i Radiu Aplauz) ale także pisarz, a w wolnych chwilach maratończyk. Debiutował zbiorem opowiadań „Produkt uboczny” (2007). Jego opowiadania ukazały się w antologiach:
„Jeszcze nie zginęła”, „Epidemie i zarazy”, „Trupojad. Nie ma ocalenia” oraz w magazynie „Science Fiction Fantasy i Horror”. W Wydawnictwie SQN ukazała się jego powieść Impuls (2017).

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Mroczne oblicze kraju Pana Boga

Fot. Lasy Państwowe

Jak się zachować, jeśli spotkamy dzikie zwierzę, jak zabezpieczyć się przed kleszczami, co możemy wykorzystać w terenie, aby ustalić swoją lokalizację, jeśli się zgubimy, gdy zastanie nas burza w środku lasu? Te informacje będzie mógł uzyskać każdy nas dzięki akcji "Świadomie do LASU"

Fot. UM Bystrzyca Kł.

Pieniądze z Funduszu będzie można wykorzystać na inwestycje, takie jak remonty szkół i przedszkoli, inwestycje w wodociągi i kanalizację, drogi, chodniki i in.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×