REKLAMA

Młotkiem i nożem w twarz

Makabryczny koniec miała kłótnia dwóch kobiet w Wojborzu. Polała się krew.

Trzydziestoletnia kobieta zaatakowała swoją czterdziestojednoletnią bratową nożem i młotkiem w poniedziałek, 7 października. Przybyli na miejsce policjanci rozdzielili kłócące się panie i zamknęli sprawczynię w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych. Poszkodowana z kolei z ranami ciętymi twarzy została odwieziona na oddział chirurgii plastycznej. Według prawa kto powoduje ciężki uszczerbek na zdrowiu w postaci istotnego zeszpecenia lub zniekształcenia ciała, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 3.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Młotkiem i nożem w twarz

fot. KPP Kłodzko

Mężczyzna pod nieobecności właścicieli włamał się do pomieszczeń gospodarczych budynku

Podczas drugiej tury wyborów prezydenckich gminy do 20 tys. mieszkańców, w których zostanie odnotowana najwyższa frekwencja wyborcza, otrzymają wóz strażacki. Do wygrania będzie 49 pojazdów.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×