REKLAMA

Młotkiem i nożem w twarz

Makabryczny koniec miała kłótnia dwóch kobiet w Wojborzu. Polała się krew.

Trzydziestoletnia kobieta zaatakowała swoją czterdziestojednoletnią bratową nożem i młotkiem w poniedziałek, 7 października. Przybyli na miejsce policjanci rozdzielili kłócące się panie i zamknęli sprawczynię w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych. Poszkodowana z kolei z ranami ciętymi twarzy została odwieziona na oddział chirurgii plastycznej. Według prawa kto powoduje ciężki uszczerbek na zdrowiu w postaci istotnego zeszpecenia lub zniekształcenia ciała, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 3.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Młotkiem i nożem w twarz

Czy ta bezprecedensowa sprawa zamieni się w bezprecedensowy falstart? Kolejny termin rozprawy były proboszcz kontra biskup za trzy miesiące.

foto: pixabay.com

Od 490 tys. zł w podlaskich Przytułach do ponad 6 mld w Warszawie – tak według prognoz Ministerstwa Finansów ukształtują się przyszłoroczne dochody gmin i miast z udziału w podatku PIT. Z naszych podatków dochodowych wpłynie w 2020 roku do samorządowych kas blisko 55 mld zł. Ile wezmą nasze gminy?

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×