REKLAMA

Pętla Rudka zamknięta!

Od dziś zamykają trasę rowerową

Fot. PIxabay

Nadleśnictwo Lądek Zdrój, Lasy Państwowe informuje, że w związku z rozpoczęciem prac z zakresu użytkowania lasu 7 lipca–24 lipca w leśnictwie Kletno wystąpią tymczasowe utrudnienia w ruchu turystycznym na trasie SINGLETRACK "PĘTLA RUDKA". W związku z tym TRASA ROWEROWA SINGLETRACK "PĘTLA RUDKA" od 7 lipca objęta jest całkowitym zakazem wstępu.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Pętla Rudka zamknięta!

Fot. Bartosz Tyrawa

Kudowa-Zdrój: Wczoraj kierowcy, jadący w stronę Czech, mogli być nieco zdziwieni. Po ulicy spacerowała krowa.

Fot. Urząd Miasta Kudowa-Zdrój

Kudowa Zdrój: Do wczoraj trwał Festiwal Kultury i Piosenki Polsko-Czeskiej. Do miasta przyjechało wiele znanych osób. Wśród nich był Antek Królikowski - syn Pawła Królikowskiego, inicjatora festiwalu.

Fot. Redakcja

Nowa Ruda: 7. edycja Festiwalu Góry Literatury już za nami. To było 9 dni pełnych inspirujących i ciekawych spotkań. Sprawdź co wydarzyło się ostatniego dnia festiwalu Olgi Tokarczuk.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×