REKLAMA

Świątynia z nowym dachem

foto: pixabay.com

Kolejne z zadań inwestycyjnych zakończone.

Kościół w Droszkowie ma nowy dach. Całkowita wartość III etapu tej inwestycji to 165 tys. zł. Wkład własny mieszkańców wioski to jednak tylko 20 tys. zł. 145 tys. zł stanowiły dotację: z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego (35 tys. zł), z gminy Kłodzko (60 tys. zł) oraz od Dolnośląskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków (50 tys. zł). Całkowity koszt trójetapowego przedsięwzięcia zrealizowanego w latach 2016-2018 wyniósł 343 tys. zł. Kościoła pw. św. Barbary w Droszkowie powstałego w 1405 r.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (1): Świątynia z nowym dachem

Obrazek użytkownika monty
  • monty
  • 03-02-2019

Wasza Gazeta coraz słabsza. Do artykułu o dachu kościoła zamiast fotografii tego kościoła z nowym dachem dajecie ujęcie paru banknotów. Żałosne!

Trwa rekrutacja do służby w policji. Szczegółowe informacje można uzyskać na stronie internetowej oraz pod numerem telefonu 74 647 32 35, a także osobiście w Komendzie Powiatowej Policji w Kłodzku.

Była szefową noworudzkiego biura poselskiego Michała Dworczyka, została prezesem Uzdrowiska Lądek – Długopole. O przyszłości uzdrowiska, jego problemach i zmianach jakie nastąpią rozmawiamy z Joanną Walaszczyk.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×