REKLAMA

Koronawirus Kłodzko, Powiat Kłodzki: 20 listopada zmarły 2 osoby

Fot. Pixabay

Powiat kłodzki koronawirus 20 listopada liczba zakażonych w miastach i gminach. Powiat kłodzki

Powiat kłodzki koronawirus 20 listopada liczba zgonów i uzdrowień

Powiat kłodzki koronawirus 20 listopada. Ile osób jest na kwarantannie i w szpitalu?

Koronawirus Kłodzko i powiat kłodzki. Nowe zachorowania w ciągu ostatnich 24 godzin. Sprawdź ile osób zachorowało 20 listopada. Nie żyją 2 osoby.

Koronawirus Kłodzko. Koronawirus Nowa Ruda. Koronawirus Kudowa-Zdrój. Koronawirus Polanica-Zdrój. Koronawirus Duszniki-Zdrój. Koronawirus Bystrzyca Kłodzka. Koronawirus Lądek-Zdrój. Koronawirus Międzylesie. Koronawirus Radków. Koronawirus Stronie Śląskie. Koronawirus Szczytna. Koronawirus Lewin Kłodzki - Sprawdź najnowsze dane z Twojej okolicy.  

 

Województwo Dolnośląskie - stan na 20 listopada 

Przez ostatnie 24 godziny odnotowano 1626 nowych przypadków zakażenia koronawirusem na Dolnym Śląsku. To o 182 mniej niż wczoraj (19 listopada). Nowo zdiagnozowane osoby pochodzą praktycznie ze wszystkich części województwa dolnośląskiego.  W sumie obecnie zakażonych koronawirusem w województwie dolnośląskim jest 59 434 osób. W szpitalach walczy o powrót do zdrowia 1725 chorych na koronawirusa. Ciągle wśród nas jest więcej osуb chorych, niż ozdrowieńców. Do tej pory wyleczono z koronawirusa 29 596 osób.  Na kwarantannie przebywa 45 618 osób.

 

Koronawirus Kłodzko i powiat kłodzki - stan na 20 listopada 

W ciągu ostatniej doby zmarło 4 mieszkańców. Ciągle 61 zarażonych walczy o życie w szpitalu, a 1779 osób jest chorych. Od początku pandemii w powiecie kłodzkim zmarło 29 osób, a wyleczyło się 854. Przez ostatnią dobę w powiecie kłodzkim zachorowało 65 osób, to o 10 osób mniej niż wczoraj. Z koronawirusa wyleczyły się 43 osoby. Najwięcej obecnie chorych w powiecie kłodzkim jest w Kłodzku (448), a najmniej w gminie Lewin Kłodzki (7).  

 

Koronawirus Kłodzko

Koronawirus Kłodzko: zakażonych koronawirusem są 448 osoby, a z zakazem opuszczania domu 555. Wykryto 16 nowych chorych. Wyzdrowiało 10 osób. 13 listopada zmarła tu jedna osoba.   

 

Koronawirus Gmina Kłodzko

W Gminie Kłodzko zakażonych koronawirusem jest 229 osób, a z zakazem opuszczania domu 454. Wykryto 5 nowych chorych. Wyzdrowiało 5 osób.  

 

 

Koronawirus Nowa Ruda

W Nowej Rudzie zakażone koronawirusem są 245 osoby, a z zakazem opuszczania domu 330. Wykryto 7 nowych chorych. Wyzdrowiało 8 osób. Tu wczoraj (19 listopada) zmarła jedna osoba.  

 

Koronawirus Gmina Nowa Ruda

W Gminie Nowa Ruda zakażonych koronawirusem jest 97 osób, a z zakazem opuszczania domu 175. Wykryto 4 nowych chorych. Wyzdrowiało 4 mieszkańców. Tu 3 listopada zmarła jedna osoba.

 

Koronawirus Kudowa-Zdrój

W Kudowie-Zdrój zakażonych koronawirusem jest 68 osób, a z zakazem opuszczania domu 110. Wykryto 3 nowych chorych. Wyzdrowiały 2 osoby.  

 

Koronawirus Polanica-Zdrój

W Polanicy-Zdrój zakażonych koronawirusem jest 116 osób, a z zakazem opuszczania domu 127. Wykryto 1 chorego. Wyzdrowiały 3 osoby. 1 osoba zmarła.  

 

Koronawirus Duszniki-Zdrój

W Dusznikach-Zdrój zakażonych koronawirusem jest 141 osób, a zakazem opuszczania domu 156. Wykryto 5 nowych chorych. Nikt nie wyzdrowiał. Jedna osoba zmarła.  

Koronawirus miasto i gmina Bystrzyca Kłodzka  W mieście i gminie Bystrzyca Kłodzka zakażonych koronawirusem jest 46 osób, a zakazem opuszczania domu 212. Wykryto 10 nowych chorych. Wyzdrowiały 2 osoby.  13 listopada zmarły tutaj 2 osoby. 18 listopada zmarła jedna osoba. Zgon odnotowano także dzisiaj.  

 

Koronawirus miasto i gmina Lądek-Zdrój

W mieście i gminie Lądek-Zdrój zakażonych koronawirusem są 72 osoby, a z zakazem opuszczania domu 74. Wykryto 4 nowych chorych. 7 osób wyzdrowiało.   

 

Koronawirus miasto i gmina Międzylesie

W mieście i gminie Międzylesie zakażonych koronawirusem są 84 osoby, a z zakazem opuszczania domu 128. Wykryto 3 nowych chorych. 1 osoba wyzdrowiała.    

 

Koronawirus miasto i gmina Radków

W mieście i gminie Radków zakażonych koronawirusem jest 80 osób, a z zakazem opuszczania domu 160. Wykryto 1 chorego. Nikt nie wyzdrowiał. Tu 11 listopada zmarła jedna osoba. 18 listopada także zmarła jedna osoba.   

 

Koronawirus miasto i gmina Stronie Śląskie

W mieście i gminie Stronie Śląskie zakażonych koronawirusem jest 90 osób, a z zakazem opuszczania domu 92. Wykryto 2 nowych chorych. Nikt nie wyzdrowiał.   

 

 

Koronawirus miasto i gmina Szczytna

W mieście i gminie Szczytna zakażonych koronawirusem jest 56 osób, a z zakazem opuszczania domu 117. Wykryto 1 nowych chorych. Nikt nie wyzdrowiał.   

 

Koronawirus miasto i gmina Lewin Kłodzki

W gminie Lewin Kłodzki zakażonych koronawirusem jest 7 osób, a z zakazem opuszczania domu 16. Nie wykryto nowych chorych. Nikt nie wyzdrowiał.   

 

Zobacz, jak sytuacja wyglądała 19 listopada

Zobacz, jak sytuacja wyglądała 18 listopada

Zobacz, jak sytuacja wyglądała 17 listopada

Zobacz, jak sytuacja wyglądała 16 listopada

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Koronawirus Kłodzko, Powiat Kłodzki: 20 listopada zmarły 2 osoby

Fot. Redakcja

Szalejów Górny: Na drodze między Szalejowem Górnym, a Polanicą-Zdrój doszło do wypadku. Jedna osoba jest ranna

Fot. Nadesłane

Wambierzyce: W przeciągu miesiąca, aż trzy daniele zostały zagryzione przez psy na terenie skansenu. Uwaga, zdjęcia dla osób o mocnych nerwach

Fot. KPP Kłodzko

Uderzył butelką nastolatka, bo ten nie dał mu papierosów. Co grozi napastnikowi, który zaatakował 15-latka?

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×