REKLAMA

Odpowiedzą za zniszczenie fontanny świetlnej

Policjanci ustalili sprawców zniszczenia fontanny świetlnej w centrum w Bystrzycy Kłodzkiej

Wandale całkowicie połamali elementy miejskiej ozdoby powodując straty na ponad 8 tys. zł. Teraz podejrzanym za uszkodzenie mienia grozi kara pozbawienia wolności do 5 lat. W nocy 15 stycznia br. w Bystrzycy Kłodzkiej uszkodzona została fontanna świetlna. Sprawcy skacząc po konstrukcji połamali elementy ozdoby świetlnej powodując straty na szkodę Urzędu Miasta i Gminy w Bystrzycy Kłodzkiej. Sprawą zajęli się policjanci z lokalnego komisariatu, którzy zebrali informacje o okolicznościach w jakich doszło do przestępstwa i ustalili wandali. Pomocnym w dochodzeniu okazał się monitoring miejski. Funkcjonariusze ustalili , że sprawcami jest dwóch mieszkańców Bystrzycy Kłodzkiej w wieku 21 i 25 lat. Mężczyźni przyznali się do zniszczenia fontanny świetlnej. Wczoraj podejrzani usłyszeli zarzut popełnienia przestępstwa polegającego na uszkodzeniu mienia. Za ten czyn kodeks karny przewiduje karę pozbawienia wolności do lat 5.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (3): Odpowiedzą za zniszczenie fontanny świetlnej

Obrazek użytkownika PANDORA
  • PANDORA
  • 25-01-2017

WSZYSCY CZEKAMY NA WYJAŚNIENIE WSZYSTKICH MORDERSTW DO TEJ PORY JESZCZE NIEWYJAŚNIONYCH W KOTLINIE ! I KTO ZA TYM STOI ???????? A JAK TAM SPRAWA ZAKŁÓCEŃ TRANSMISJI W TRAKCIE ORĘDZIA P PREMIER ????? CZY USTANOWIONO JUŻ WYSOKIE KARY !!!!!!
Obrazek użytkownika Edek
  • Edek
  • 26-01-2017

Tak dziwne rzeczy się dzieją
Obrazek użytkownika Daniel
  • Daniel
  • 26-01-2017

5lat? Hahaha polskie prawo jest Fantastyczne . Kara 20'tys złotych i roboty na czyn społeczny dadzą dużo lepszy efekt. Każdy z nas ma coś za uszami z dzieciństwa .

19-letni chłopak zginął na miejscu w wyniku wypadku, do którego doszło dziś, tuż po 8.00 w Bystrzycy Kłodzkiej.

Nawet na trzy lata może trafić do więzienia mężczyzna odpowiedzielny za kradzież telefonu.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×