REKLAMA

Kłodzko. Ukradł markowe kosmetyki i je sprzedawał

Złodziej handlował ukradzionymi kosmetykami

Kłodzko. Złodziej ukradł kosmetyki dwa razy w tym samym sklepie. Czy udało mu się je sprzedać?

Kłodzko. Złodziej wykorzystując nieuwagę sprzedawców z półki w sklepie ukradł markowe kosmetyki. Po kilku godzinach wrócił do tego samego sklepu i ponownie ukradł kosmetyki. Kradzione mienie sprzedał przypadkowo napotkanym osobom. Policjanci po otrzymaniu zgłoszenia zatrzymali podejrzanego o kradzieże. Sprawcą okazał się 31-letni mieszkaniec powiatu kłodzkiego.

Policjanci ustalili, że mężczyzna w przeszłości dopuścił się już tego typu przestępstw. O jego dalszym losie zdecyduje sąd. Za kradzież grozi kara pozbawienia wolności do 5 lat. Jednak podejrzany odpowiadać będzie w ramach tzw. recydywy podstawowej. Sąd może wymierzyć karę przewidzianą za przypisane podejrzanemu przestępstwa w wysokości do górnej granicy ustawowego zagrożenia zwiększonego o połowę.

Do podobnej kradzieży doszło kilka dni temu w Nowej Rudzie. Złodzieje ukradli markowe perfumy. Długo jednak się nimi nie nacieszyli. Zostali zatrzymani przez policję.

 

Dowiedz się, jak doszło do wypadku na ul.Letniej

Przeczytaj o wypadku w Radochowie

Staranował samochód. Przeczytaj o agresywnym kierowcy

 

 

 

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Kłodzko. Ukradł markowe kosmetyki i je sprzedawał

Fot. KPRM

Obowiązkowa maseczka zamiast przyłbicy. Jakie jeszcze zmiany nas czekają?

Czesi odnotowują wysoki wzrost zakażeń brytyjską odmianą koronawirusa. Czy dotrze ona do powiatu kłodzkiego?

Fot. Janusz Polska.org

Kłodzko: Sprawa śmierci 3-letniej dziewczynki okazuje się mieć drugie dno. Czy warto wstrzymać się z osądami wobec matki?

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×