REKLAMA

Miasteczko w Kłodzku

22 września zapraszamy do kłodzkiej galerii do Miasteczka Medycznego.

Jest to impreza zorganizowana we współpracy z Galerią Twierdza Kłodzka oraz podmiotami medycznymi, promująca zdrowie osób w każdym wieku.
W tym dniu promowane będą badania profilaktyczne wczesnego wykrywania chorób nowotworowych u kobiet oraz u mężczyzn.
Będzie także możliwość wykonania na miejscu pomiaru ciśnienia, badania poziomu cukru i cholesterolu, badania wzroku. Chętne osoby będą mogły uzyskać porady dietetyczne i żywieniowe, a także zapoznać się z podstawami pierwszej pomocy przedmedycznej.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Miasteczko w Kłodzku

Na wystawie jednego z kłodzkich sklepów (w rynku) pod koniec października pojawiły się plakaty sugerujące, że halloween to święto szatana.

foto: Muzeum Papiernictwa

Choć istnieje od co najmniej 456 lat, dotychczas dusznicki młyn papierniczy nie doczekał się obszerniejszego opracowania monograficznego. Teraz już jest.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×