REKLAMA

Miasteczko w Kłodzku

22 września zapraszamy do kłodzkiej galerii do Miasteczka Medycznego.

Jest to impreza zorganizowana we współpracy z Galerią Twierdza Kłodzka oraz podmiotami medycznymi, promująca zdrowie osób w każdym wieku.
W tym dniu promowane będą badania profilaktyczne wczesnego wykrywania chorób nowotworowych u kobiet oraz u mężczyzn.
Będzie także możliwość wykonania na miejscu pomiaru ciśnienia, badania poziomu cukru i cholesterolu, badania wzroku. Chętne osoby będą mogły uzyskać porady dietetyczne i żywieniowe, a także zapoznać się z podstawami pierwszej pomocy przedmedycznej.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Miasteczko w Kłodzku

14 czerwca rozpoczną się Dni Stronia Śląskiego. Najpierw będzie wręczenie Odznaki Honorowej za Zasługi Dla Gminy Stronie Śląskie, a później będzie zabawa.

Za pobicie został skazany na 8 miesięcy pozbawienia wolności. W marcu Sąd penitencjarny wyraził zgodę, aby karę odbywał w ramach dozoru elektronicznego. Tylko czy z więzienną bransoletą może chodzi na piwo do restauracji?

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×