REKLAMA

Kłodzkie Forum Tradycji

Zapraszamy na tegoroczne Forum Tradycji, które rozpocznie się już 10 sierpnia w Kłodzku.

Przez dwa dni w godz. od 10:00 do 18:00 będziemy mogli przechadzać się po Jarmarku Fortecznym. W niedzielę 12 sierpnia rozpoczną się warsztaty. Będą zabawy z ceramiką, papierową wikliną, będzie czerpanie papieru, nie zabraknie też warsztatów plastycznych.
Gospodynie z Koła Gospodyń Wiejskich z Żelazna pokażą nam co to znaczy prawdziwa kuchnia.
Forum odwiedzą również nasi pszczelarze, którzy przygotowali dla uczestników liczne konkursy.
Nie zabraknie też muzyki. Na scenie wystąpią lokalne zespoły, a tegoroczne forum zakończą koncerty zespołów: The Univibe, Chango, Cheep Tabacco.

Zapraszamy do Kłodzka już 10 sierpnia.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Kłodzkie Forum Tradycji

Mieszkańcy Młynowa mówią, że ich wioska ma wiele zalet, ale... – Wszystko co jest przed ale, jest nic nie warte – zauważa jeden z mieszkańców Młynowa. O co chodzi?

Epidemia kleszczy, czy nasilająca się psychoza ludzi? Jedno jest pewne – robactwa jest coraz więcej. Sprawdzamy gdzie i jak szukać pomocy.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×