REKLAMA

Parkingi w centrum

Na Czeskiej nocą za darmo. Na Braci Gierymskich za rok.

Od września mieszkańcy Kłodzka mogą po godz. 19.00 (do godz. 7.00 rano) bezpłatnie pozostawić samochody na parkingu przy twierdzy (ul. Czeska). W nocy obowiązywać będzie zerowa stawka za parkowanie. Natomiast w godzinach 7.00-19.00 za godzinę postoju trzeba zapłacić 3 zł. Parking jest zarządzany przez spółkę ZAMG. Funkcjonuje jako płatny od połowy kwietnia. Przynosi zyski, które są inwestowane w twierdzę Kłodzko. To nie koniec wiadomości o parkingach. - Konserwator zabytków zezwolił na stworzenie parkingu z prawdziwego zdarzenia przy ul. Braci Gierymskich na wyspie Piasek – informuje Michał Piszko, burmistrz Kłodzka. - Nie ma przeszkód, aby w przyszłym roku nie zrobić tego parkingu – dodaje.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (3): Parkingi w centrum

Obrazek użytkownika zuza
  • zuza
  • 11-09-2018

Racja, powinien być w Kłodzku monitoring. Straży miejskiej i policji to ani widu ani słychu. Szczególnie rejon ul.Łukasiewicza oraz dworca PKP-PKS. Policję to tylko widzę jak czasami robią sobie przejażdżkę z obowiązku i tyle. Niech się nieco przejdą bulwarami przy Nysie i Młynówce i zobaczą co się tam dzieje.
Obrazek użytkownika Paffełek
  • Paffełek
  • 12-09-2018

Straży , jak widać nam trzeba nie na zwykłych Polaków by za nimi łazić i szpiegować , ale na tych co w karuzeli wat zwinęli 260 miliardów i zezwolili by paliwo bez akcyzy było transportowane , dla tych cwaniaków z układami potrzeba nam niebywale wielkie armii straży !!! I odpowiednio wysokich kar ! Dla aferzystów wielkich piramid finansowych potrzebny nam bat , a masz kraj będzie mlekiem i miodem płynący , i ludzie już uwolnieni od wielkich cwanych wyrafinowanych oszustów i złodziei z układami .
Obrazek użytkownika Coco
  • Coco
  • 25-05-2019

Ile kosztuje miejsce parkingowe za miesiąc w Kłodzku-za ile zł mogę odstapic

foto: pixabay.com

Sąd skazał go na rok więzienia za aferę w SOKU. Drugi proces, w sprawie przekrętu w PCK, wciąż trwa.

foto: pixabay.com

Zgromadzenie Najświętszych Serc Jezusa i Maryi pozyskało dotacje na wykonanie I etapu prac związanych z remontem dachu Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Starym Wielisławiu.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×