REKLAMA

Nadal nie wiadomo czy ma koronawirusa

Wkrótce dowiemy się, czy ostatni z wysłanych na kwarantannę policjantów ma koronawirusa

fot. Gazeta Noworudzka

7 policjantów poszło na kwarantannę, po tym jak okazało się, że aresztowany mężczyzna jest zakażony koronawirusem

Są już wyniki kolejnych dwóch policjantów pracujących w noworudzkim areszcie. Również oni nie zostali zarażeni Koronawirusem. Ciągle czekamy jeszcze na wyniki policjanta z powiatu nyskiego, który pracuje w noworudzkim areszcie i również miał styczność z zatrzymanym - jak się później okazało - zakażonym koronawirusem. Przypomnijmy. Zatrzymany mężczyzna w momencie, gdy trafił do noworudzkiego aresztu był pijany. Gdy wytrzeźwiał okazało się, że niedawno wrócił z Niemiec i powinien być na kwarantannie, ale zamiast tego pił. Wyszedł na wolność i po kilku dniach poddał się badaniu. Okazało się, że ma koronawirusa. W efekcie na kwarantannę wysłano policjantów.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Nadal nie wiadomo czy ma koronawirusa

Fot. MM

Mieszkańcy powiatu kłodzkiego od rana głosują w wyborach prezydenckich. Póki co w lokalach wyborczych nie ma kolejek. Nie doszło także do niepokojących zakłóceń.

Fot. Gmina Kłodzko

9 jednostek Ochotniej Straży Pożarnej z terenu gminy Kłodzko otrzymało wsparcie finansowane z programu "Sprzęt dla OSP". Pieniądze trafiły do: Jaszkowej Dolnej– 12.877 zł, Szalejowa Górnego– 16.402 zł, Szalejowa Dolnego - 13.508 zł, Ołdrzychowic Kł. – 18.900 zł, Żelazna – 13.937 zł, Krosnowic – 14.000 zł, Wojciechowic – 18.200 zł, Piszkowic – 13.859 zł i Starego Wielisławia– 13.874 zł.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×