REKLAMA

Żywienie w cukrzycy

Zapraszamy na kolejny wykład Teresy Chlebowskiej poświęcony cukrzycy

15 marca (11:00-13:00) w Miejskiej Biblitece Publicznej w Kudowie Zdroju odbędzie się kolejny wykład dla cukrzyków. Tym razem skupimy się na kwestii odżywiania w cukrzycy i wpływie odpowiednio dobranej diety na życie cukrzyka. Cały czas zapraszamy na konsultacje indywidualne - prowadząca wykłady Teresa Chlebowska jest dyplomowaną pielęgniarką i edukatorem terapii cukrzycowej. Z radością odpowie na wszystkie nurtujące Was pytania i w miarę możliwości pomoże!

Zapisy na konsultacje indywidualne przyjmuje pani Viola (dział dla dzieci). Zapisywać się można pod adresem biblioteka.dorosli@kudowa.pl.

 

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (1): Żywienie w cukrzycy

Obrazek użytkownika Tygrrrysek
  • Tygrrrysek
  • 11-03-2018

Botoksy , lichwa , pseudo-papugi chwalą , chwalą na rękach noszą. Ciekawe jaki to eliksir był , że tak rozłożył , ciekawe , a może gazik od wlodka ?? I dlatego szast prast dwie sztuki na raz, ciekawe .

Na wystawie jednego z kłodzkich sklepów (w rynku) pod koniec października pojawiły się plakaty sugerujące, że halloween to święto szatana.

foto: Muzeum Papiernictwa

Choć istnieje od co najmniej 456 lat, dotychczas dusznicki młyn papierniczy nie doczekał się obszerniejszego opracowania monograficznego. Teraz już jest.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×