REKLAMA

Żywienie w cukrzycy

Zapraszamy na kolejny wykład Teresy Chlebowskiej poświęcony cukrzycy

15 marca (11:00-13:00) w Miejskiej Biblitece Publicznej w Kudowie Zdroju odbędzie się kolejny wykład dla cukrzyków. Tym razem skupimy się na kwestii odżywiania w cukrzycy i wpływie odpowiednio dobranej diety na życie cukrzyka. Cały czas zapraszamy na konsultacje indywidualne - prowadząca wykłady Teresa Chlebowska jest dyplomowaną pielęgniarką i edukatorem terapii cukrzycowej. Z radością odpowie na wszystkie nurtujące Was pytania i w miarę możliwości pomoże!

Zapisy na konsultacje indywidualne przyjmuje pani Viola (dział dla dzieci). Zapisywać się można pod adresem biblioteka.dorosli@kudowa.pl.

 

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (1): Żywienie w cukrzycy

Obrazek użytkownika Tygrrrysek
  • Tygrrrysek
  • 11-03-2018

Botoksy , lichwa , pseudo-papugi chwalą , chwalą na rękach noszą. Ciekawe jaki to eliksir był , że tak rozłożył , ciekawe , a może gazik od wlodka ?? I dlatego szast prast dwie sztuki na raz, ciekawe .

Trwa rekrutacja do służby w policji. Szczegółowe informacje można uzyskać na stronie internetowej oraz pod numerem telefonu 74 647 32 35, a także osobiście w Komendzie Powiatowej Policji w Kłodzku.

Była szefową noworudzkiego biura poselskiego Michała Dworczyka, została prezesem Uzdrowiska Lądek – Długopole. O przyszłości uzdrowiska, jego problemach i zmianach jakie nastąpią rozmawiamy z Joanną Walaszczyk.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×