REKLAMA

Zwyciężyła Marta

Z inicjatywy Młodzieżowej Rady Gminy Kłodzko został rozegrany Charytatywny Turniej Piłki Siatkowej „GRAMY DLA MARTY”

Metoda „małych kroków” naprawdę działa, a wszystko zaczęło się od pomysłu…
Niezwykła i uzdolniona! Te słowa określają Martę, absolwentkę Gimnazjum Publicznego im. Wł. St. Reymonta w Kłodzku. Specjalnie dla niej do rozgrywek zgłosiło się aż 10 drużyn! Imponujące!
Uroczystego otwarcia zawodów dokonała zastępczyni wójta Urszula Panterałka oraz wiceprzewodniczący młodzieżowej rady Mateusz Kubasiak, dziękując wszystkim za liczne przybycie. Bez względu na wynik rozgrywek zwyciężczynią dzisiejszego turnieju jest Marta! – podkreśliła wicewójt – to niezwykłe, że tyle osób bezinteresownie włączyło się w pomoc. Jestem dumna z Młodzieżowej Rady za pełen profesjonalizm i zaangażowanie.
W potyczkach brały udział drużyny z powiatu Kłodzkiego, Ząbkowickiego i Wałbrzyskiego. Udało się zebrać 1252,47 zł! BRAWO! Pieniądze zostaną przeznaczona na rehabilitację i sprzęt – mówi Mateusz Kubasiak – cieszę się z frekwencji wśród zawodników. Jest to dla nas bardzo motywujące.
W turnieju zagrali: Młodzieżowa Rada Gminy, Samorządowcy na czele z przewodniczącym Zbigniewem Turem, Dream Team, Kicha z Wałbrzycha, Przyłęk, Lądek Zdrój, Garden Arena, Ludwiczki, Faraon Ziębice i Smilebus – łącznie aż 73 zawodników. Drużyny po losowaniu zostały podzielone na dwie grupy, w których rozgrywały mecze systemem „każdy z każdym”. Następnie dwie najlepsze z grupy rywalizowały w półfinałach, a później w meczu o trzecie miejsce i w finale.
Podział na grupy:
Gr. I: Samorządowcy, Lądek Zdrój, Młodzieżowa Rada Gminy, Smilebus, Ludwiczki
Gr. II: Przyłęk, Dream Team, Kicha z Wałbrzycha, Faraon Ziębice, Garden Arena

WYNIKI:

Gr. I:
Samorządowcy – Lądek Zdrój 2:1
Samorządowcy – MRG 0:2
Samorządowcy – Smilebus 2:0
Samorządowcy – Ludwiczki 2:0
Lądek Zdrój – MRG 2:1
Lądek Zdrój – Smilebus 2:0
Lądek Zdrój – Ludwiczki 2:0
MRG – Smilebus 2:0
MRG – Ludwiczki 2:0
Smilebus – Ludwiczki 2:0

Gr. II:
Przyłęk – Dream Team 0:2
Przyłęk – Kicha z Wałbrzycha 0:2
Przyłęk – Faraon Ziębice 1:2
Przyłęk – Garden Arena 0:2
Dream Team – Kicha z Wałbrzycha 0:2
Dream Team – Faraon Ziębice 1:2
Dream Team – Garden Arena 1:2
Kicha z Wałbrzycha – Faraon Ziębice 2:0
Kicha z Wałbrzycha – Garden Arena 2:0
Faraon Ziębice – Garden Arena 0:2

PÓŁFINAŁ:
MRG – Dream Team 2:0
Lądek Zdrój – Garden Arena 2:0

FINAŁ:
mecz o III miejsce:
Dream Team – Garden Arena 2:1

Mecz o I miejsce:
Lądek Zdrój – MRG 2:0
Zwyciężył Lądek Zdrój pokonując w finale drużynę gospodarzy Młodzieżową Radę Gminy (II miejsce). Trzecia lokata przypadła zespołowi Dream Team.

Serdeczne podziękowania należą się wszystkim zawodnikom oraz osobom, które pomogły w organizacji turnieju tj.: członkom Młodzieżowej Rady; Szkolnemu Kołu Inicjatyw Młodzieżowych oraz uczniom z Gimnazjum Publicznego im. Wł. St. Reymonta w Kłodzku za przeprowadzenie zbiórki pieniężnej; a także strażakom-ratownikom z OSP Żelazno, którzy dbali o bezpieczeństwo i zapewniali opiekę medyczną. Oczywiście nie można zapomnieć o sędziach Krzysztofie Krajewskim, Zdzisławie Jelonkowskim i Łukaszu Błotnickim. Wyrazy wdzięczności należą się również Antoniemu Machcińskiemu – trenerowi Miejskiego Młodzieżowego Klubu Sportowego w Kłodzku – za udostępnienie sprzętu sportowego, organizację meczów i czuwanie nad prawidłowym przebiegiem całego turnieju.
WSZYSTKIM DZIĘKUJEMY!

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Zwyciężyła Marta

Olbrzymie zainteresowanie ofertą sprzedaży pałacu w Bożkowie. Niewielu potencjalnych kupców jest jednak świadoma, ile trzeba włożyć w remont zabytku

 Kolejarze wyremontowali 3 km torów. Wydali na to 6,5 mln zł, ale są efekty

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×