REKLAMA

Franciszkanie zapraszają

Dni skupienia dla mężczyzn ze znanym aktorem.

8 i 9 grudnia w klasztorze franciszkanów w Kłodzku przy pl. Franciszkańskim odbędą się dni skupienia dla mężczyzn. Rozpoczęcie nastąpi 8 grudnia o godz. 19.30 nabożeństwem pokutnym z okazją do spowiedzi. Na niedzielę, 9 grudnia, zaplanowane jest spotkanie, które rozpocznie mszą św. o godz. 12.00. Po niej ojcowie franciszkanie zapraszają do refektarza klasztornego, gdzie będzie można wysłuchać prelekcji i wziąć udział w dyskusji. Gościem specjalnym kłodzkich dni skupienia będzie aktor Adam Woronowicz, a tematem spotkania z nim słowa „chciałbym być sobą”.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Franciszkanie zapraszają

W Mielniku na dzień dobry obszczekał mnie pies Marian. Potem było całkiem sympatycznie. Mieszkańcy mili i życzliwi, choć mają też problemy.

Policja prosi o pomoc. Ustala, kto skrzywdził szczeniaka.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×