REKLAMA

Franciszkanie zapraszają

Dni skupienia dla mężczyzn ze znanym aktorem.

8 i 9 grudnia w klasztorze franciszkanów w Kłodzku przy pl. Franciszkańskim odbędą się dni skupienia dla mężczyzn. Rozpoczęcie nastąpi 8 grudnia o godz. 19.30 nabożeństwem pokutnym z okazją do spowiedzi. Na niedzielę, 9 grudnia, zaplanowane jest spotkanie, które rozpocznie mszą św. o godz. 12.00. Po niej ojcowie franciszkanie zapraszają do refektarza klasztornego, gdzie będzie można wysłuchać prelekcji i wziąć udział w dyskusji. Gościem specjalnym kłodzkich dni skupienia będzie aktor Adam Woronowicz, a tematem spotkania z nim słowa „chciałbym być sobą”.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Franciszkanie zapraszają

Program 500 plus kosztuje rocznie podatników ponad 24 mld zł, czyli dwa razy więcej niż uczelnie wyższe i aż 7 razy więcej niż kultura.

Dość dodatkowych opłat za wodę. Siedem wspólnot mieszkaniowych i 3 stowarzyszenia walczą o likwidację niesprawiedliwego podziały mieszkańców Bystrzycy Kłodzkiej.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×