REKLAMA

Z Twierdzą do szkoły

W zabawie do wygrania nagrody gwarantowane - pakiety szkolne

Już w weekend, 23-24 września Galeria Twierdza w Kłodzku zaprasza do udziału w jesiennej akcji promocyjnej "Z Twierdzą do szkoły". W zabawie do wygrania nagrody gwarantowane - pakiety szkolne.


Co zrobić, aby wygrywać ?! Jak zdobyć nagrodę gwarantowaną?

Wystarczy,w dniach 23 -24 września (w godz. 12.00-18.00), zrobić zakupy w sklepach Galerii na kwotę minimum 200 zł (na maksymalnie dwóch dowodach zakupu*). Następnie udać się do Punktu Obsługi Akcji i odebrać nagrodę gwarantowaną - pakiet szkolny. Warto pamiętać, iż jedna osoba może odebrać maksymalnie dwa pakiety szkolne w czasie trwania akcji.

To nie wszystko. W centralnej części pasażu, przy Punkcie Obsługi Akcji, utworzona zostanie "szkolna klasa". Tutaj każdy będzie mógł "posiedzić" w ławce, odrobić lekcje, rozwiązać zadania matematyczne, poczytać książki czy pokolorować odstresowujące mandale. Można też po prostu usiąść, odpocząć i poczekać na partnera czy dzieci robiące zakupy.

Organizatory zapraszają do Galerii Twierdza w "szkolny" weekend - 23 i 24 września! Regulamin Akcji dostępny jest w siedzibie Organizatora oraz Punkcie Obsługi Akcji.

*obowiązują paragony z dni 23 i 24 września 2017. Pula nagród jest ograniczona.

 

 

 

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Z Twierdzą do szkoły

Olbrzymie zainteresowanie ofertą sprzedaży pałacu w Bożkowie. Niewielu potencjalnych kupców jest jednak świadoma, ile trzeba włożyć w remont zabytku

 Kolejarze wyremontowali 3 km torów. Wydali na to 6,5 mln zł, ale są efekty

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×