REKLAMA

Nic nie robi sobie z zakazów

28-letnia kobieta posiadała dwa sądowe zakazy prowadzenia pojazdów.

W czwartek o godz. 16.30 w Kłodzku policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującą samochodem osobowym. Jak się okazało, po sprawdzeniu w policyjnej bazie danych, 28-letnia kobieta posiadała dwa sądowe zakazy prowadzenia pojazdów. Ponadto okazało się, że wobec 28-latki wydana została decyzja o cofnięciu uprawnień do kierowania.

W ubiegłym tygodniu 28-latka ignorując sądowe zakazy, również kierowała samochodem na drodze publicznej. Teraz mieszkanka powiatu kłodzkiego za swoje zachowanie odpowie karnie.

Przypomnieć należy, że w świetle obowiązujących przepisów za niestosowanie się do orzeczonych przez sąd środków karnych grozi kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Nic nie robi sobie z zakazów

Druga fala pandemii skutkuje zwiększoną liczbą wniosków o wsparcie działań przeciwkryzysowych samorządów, systemu ochrony zdrowia, służb sanitarnych, ośrodków pomocy społecznej i innych instytucji przez żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej. Aby usprawnić proces zamawiania wsparcia w marcu powstała „Platforma Wsparcia WOT”, dzięki której proces wnioskowania o pomoc wojska został maksymalnie uproszczony i odbiurokratyzowany.

Fot. MM

Protestujący w obronie praw kobiet zebrali sie przed biurem senatorskim Aleksandra Szweda z PiS.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×