REKLAMA

Komu umorzył burmistrz?

W Biuletynie Informacji Publicznej Kłodzka pojawił się najnowszy wykaz osób i firm, którym umorzono podatki lokalne za 2018 roku.

Udzielona pomoc publiczna to nic innego jak umorzenia podatków, zwolnienia z niego oraz decyzje o odroczeniach płatności i rozłożeniu ich na raty. Wykazy tych, którzy w ubiegłym roku skorzystali z podatkowych ulg trafiają do internetowego BIP-u w maju. Dzisiaj publikujmy informacje dotyczącej umorzeń w Kłodzku. Z wykazu wnika, że łącznie burmistrz Michał Piszko umorzył kłodzkim podatnikom ćwierć miliona zł. Co ważne aż 230 tys. zł to podatek umorzony kłodzkiemu szpitalowi, a nie osobom fizycznym.
Umorzenia podatku od nieruchomości
> Związek Sybiraków – 573 zł (interes publiczny) > Towarzystwo Społeczne Razem – 1.897 zł (interes publiczny) > ZOZ w Kłodzku – 230.449 zł (ważny interes podatnika) > Danuta Łoś, Izabela Nowak – 528 zł (ważny interes podatnika) > Jadwiga Chmielarz – 1.788 zł (ważny interes podatnika) > Krzysztof Stich – 2.185 zł (ważny interes podatnika) > Jerzy Motyka – 13.333 zł (ważny interes podatnika)
Inne formy pomocy
> Podatek od nieruchomości na raty Z rozłożenia na raty podatku od nieruchomości skorzystali: przedsiębiorstwo BMWD, Andrzej Stypczyński, Małgorzata Dobosz, Ewa i Tomasz Gwiżdż, Ewa Michalska, Tomasz Blacharski i Katarzyna Małanczyj-Blacharska > Odroczenie terminu płatności podatku od nieruchomości Z tej ulgi skorzystali: PPS Społem Pionier, PKS SA w Kłodzku > Rozłożenie na raty opłaty za wywóz śmieci W tym przypadku burmistrz poszedł na rękę dwóm osobom: Tomaszowi Blacharskiemu i Jerzemu Gącikowi.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (2): Komu umorzył burmistrz?

Obrazek użytkownika Michael Colt
  • Michael Colt
  • 03-06-2019

A ile to umorzono Jerzemu Motyce na przestrzeni ostatnich 10 lat? Myślałem, że jak prywaciarzowi nie idzie biznes, to go zamyka. A nie wszyscy robimy na niego ściepę...
Obrazek użytkownika Jerzy .
  • Jerzy .
  • 04-06-2019

Prawo jest dla obywatela .Ile umorzono a ile zabrano ? Obecny Burmistrz okazał się człowiekiem nie mściwym i a politycznym .umorzył mimo referendum .Taki Burmistrz ma być i mamy godnego człowieka .

W Mielniku na dzień dobry obszczekał mnie pies Marian. Potem było całkiem sympatycznie. Mieszkańcy mili i życzliwi, choć mają też problemy.

Policja prosi o pomoc. Ustala, kto skrzywdził szczeniaka.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×